Tiny Mini Golf wkrótce na Kickstarterze

okładka gry Tiny Mini Golf

Tiny Mini Golf Kamisa Kamińskiego już 28 września rozpocznie swoją kampanię na platformie Kickstarter. Grę zobaczycie również na Essen.

Tiny Mini Golf. Aktualizacja

Mini Golf jako gra planszowa? A dokładnie jako wykreślanka? Dlaczego nie! Na ten właśnie pomysł wpadł Kamis Kamiński tworząc grę Tiny Mini Golf. Grę mogliście już przetestować na kilku wydarzeniach planszówkowych a teraz jest czas, aby dowiedzieć się jak zostać jej właścicielem. Gra niedługo, bo już 26 września rozpocznie swoją kampanię na platformie Kickstarter. Będzie można wtedy wesprzeć wersję pnp tej gry. Mamy również dobrą informację dla wszystkich odwiedzających tegoroczne targi w Essen – otóż w trakcie trwania targów będziecie mogli zagrać w fizyczną wersję tej gry.

POLECAMY RÓWNIEŻ:
Turing Machine i Piramido. Ruszyła przedsprzedaż nowych gier od Lucky Duck Games

Przykład rozgrywki w Tiny Mini Golf
Przykład rozgrywki w Tiny Mini Golf

Tiny Mini Golf to szybka wykreślanka, w której będziecie tworzyć wyzwania do rozgrywek w mini-golfa. Na arkuszu zaznaczacie dołek oraz miejsce startowe piłeczki. Aby nie było to zbyt proste w instrukcji znajdziecie obostrzenia dotyczące lokalizacji obu znaczników. Przez pierwsze 8 rund po rzucie kostkami terenu będziecie musieli na swoim arkuszu wyrysować wszystkie elementy na nich się znajdujące. Starajcie się utworzyć jak najtrudniejsze pole do rozgrywki, bo arkusz z Waszą propozycją przeznaczony jest dla… sąsiadującego gracza! W fazie drugiej, po zamianie właścicieli arkuszy, gracze będą się starali jak najszybciej trafić piłeczką do dołka. Nie będzie to takie proste! Każdy teren ma inne wymagania oraz warunki jego pokonania. Wygrywa gracz, któremu jako pierwszemu uda się „zaliczyć dołek” na swoim arkuszu.

Autor przygotował również kilka ciekawych trybów rozgrywki, które ją uatrakcyjnią.

INFORMACJE PUDEŁKOWE:

  • Liczba graczy: 2-99
  • Czas rozgrywki: 20-40 min.
  • Wiek: 8+
  • Link do BGG

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *