SchilMil Games zapowiada nowy tytuł – Monster Rock

Okładka gry Monster Rock
SchilMil Games zapowiada nowy tytuł Monster Rock! Fabuła gry umieszczona jest w fikcyjnym, magicznym Paradise City, a Wy wcielicie się w nim w rockowych muzyków walczących z szalonym królem!

Tło fabularne

Monster Rock fabularnie gra przenosi nas do świata gdzie opowieści o poszukiwaczach przygód, skarbach i smokach są teraz odległym wspomnieniem. Wrogowie są teraz przyjaciółmi, którzy wspólnie bawią się przy nowej formie rozrywki – Rock and Rollu!
Niestety król Ryszard, opanowany paranoją chce zniszczyć miasto i w tym celu buduje armię złych robotów…

Monster Rock. Zbierz największą rzeszę fanów

To niewątpliwie wciągająca gra przygodowa osadzona we współczesnym świecie fantasy. Musisz rozwijać swój zespół, grając koncerty i pisząc piosenki. Twoi fani: Elfowie, Niziołki, Nieumarli – staną się Twoimi zwolennikami, których możesz poprowadzić do rewolucji przeciwko królowi Ryszardowi i jego armii robotów.
Pamiętaj jednak! Musisz być jednak wyczulony na gusta swoich odbiorców!
Niziołki to prosty lud i popularna piosenka to wszystko czego potrzebują, by się zabawić. Elfy są o wiele bardziej wyrafinowane i szanują dobrze wykonaną melodię. Natomiast Możesz dla Nieumarłych będzie potrzebne mocne granie, podkręć więc wzmacniacze do jedenastu!
W grę możecie grać w trybie rywalizującym, kooperacyjnym i solo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *