Wyspy Tukana: Prom. Dodatek do popularnych Tukanów zapowiedziany. Co z dodrukiem gry podstawowej?

Wyspy Tukana, Prom - dodruk, dodatek

Nie mogło być inaczej. Wyspy Tukana powrócą do sprzedaży jeszcze w tym roku. Równocześnie z dodrukiem pojawi się wyczekiwany dodatek Ferry, czyli Prom.

To bardzo dobra wiadomość dla fanów wykreślanek. Od dłuższego czasu gra podstawowa nie była już dostępna w większości sklepów, a gracze czekali na dodatkowe mapy.

Wyspy Tukana: Prom. Opis

Isla Bahia Wyspy Tukana promJeśli zużyliście sporo kartek z gry podstawowej to w rozszerzeniu znajdziecie nowy bloczek ze znanymi wyspami: Isla Petit i Isla Grande. Poza tym rozszerzenie wprowadza:

  • bloczek z 2 nowymi wyspami (Isla Bahia i Isla Habita)
  • promy ułatwiające podróżowanie między wybrzeżami
  • zmienny rozkład punktów i bonusowych szlaków za łączenie reliktów z wioskami
  • trzy specjalne wioski i dodatkową punktację za ich połączenie

Wyspy Tukana: Prom jest dodatkiem z gatunku urozmaicających rozgrywkę, bez wprowadzania zawiłych zasad.

Wyspy Tukana. Zasady

Wyspy Tukana - komponentyWydana przez Morię Games polska edycja Trails of Tucana to lekka gra typu flip&write w tropikalnym klimacie. Gracz wcielają się w Odkrywcę eksplorującego dwie tropikalne wysepki.

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: Tucana Builders. Powstaje sequel Wysp Tukana

Co turę odsłaniane są dwie karty, które wskazują, między jakimi sąsiadującymi rodzajami terenów należy narysować ścieżkę. Z biegiem czasu pojedyncze drogi utworzą sieć szlaków łączących ze sobą obrzeżne wioski z położonymi w różnych zakątkach wyspy reliktami.

Jeśli nie możecie doczekać się dodruku gry podstawowej to sklepie wydawnictwa znajduje się jeszcze kilkanaście sztuk gry (w cenie 99 zł)

Wyspy Tukana. Video

Jeśli ciekawi Was co kryje się w tym tropikalnym pudełku to na naszym kanale YT znajdziecie materiał Marysi. Krótko przedstawione zostały zasady oraz wrażenia z rozgrywki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *