Mamy dla Was polską instrukcję i zdjęcie komponentów do gry El Grande

Okładka i komponenty gry El Grande

Gra El Grande – mamy dla Was polską instrukcję do nowej edycji, która ukaże się ponownie dzięki wydawnictwu Lucky Duck Games.

Gra El Grande to tytuł, który od ostatniego wydania – długo kazał na siebie czekać. Na szczęście, dzięki wydawnictwu Lucky Duck Games, ponownie wróci na Wasze stoły.

Zanim gra pojawi się jednak w sklepach i na Waszych stołach – możecie zapoznać się z polską instrukcją gry oraz zdjęciem komponentów.

Plansza i komponenty gry El Grande

El Grande. Opis gry

El Grande to wielokrotnie nagradzana gra strategiczna Wolfganga Kramera i Richarda Ulricha, oryginalnie wydana w 1995 roku i do tej pory niewydana po polsku. Gracze wcielają się w niej w role grandów w średniowiecznej Hiszpanii. Władza króla słabnie, więc pora zawalczyć o kontrolę nad poszczególnymi regionami. Poprzez umiejętne zagrywanie kart i sprytne rozmieszczanie caballeros na planszy można prześcignąć pozostałych graczy w wyścigu o przewagę w regionach.

W pudełku oprócz podstawowej wersji gry znajdziemy również dwa minidodatki – dodatkowe karty króla oraz karty władzy. Gra ma się ukazać jeszcze w tym roku.

Strona na BGG

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *