Queen By Midnight od Darrington Press to gra, która zaciekawi fanów Dice Throne

Queen By Midnight okładka gry

Podczas trwającego GenConu odwiedzający mogą między innymi zagrać przedpremierowo w Queen By Midnight od Darrington Press. Jeżeli lubicie Doce Throne, to ta gra również powinna Wam się spodobać.

Queen By Midnight. Tło fabularne

Królowa Północy nie żyje… Jej ostatnim rozkazem było przywołanie Reguły Północy: próby w której księżniczki Dwunastu Krain spotykają się w tajemnicy, aby walczyć i planować przeciwko sobie. O północy najpotężniejsza pozostała przy życiu księżniczka zostanie koronowana na nową Królową Północy!

ZOBACZ TAKŻE: Gra Arler Erde (Pola Arle) od Feuerland Spiele powróci na stoły

Queen By Midnight. Zasady

Queen By Midnight komponenty gryJest to gra karciana w której liczy się spryt, podstęp i odwaga! Sześć księżniczek stosuje unikalne taktyki, aby walczyć o prawo do dworu Midnight.
Centralnym elementem tej gry jest wieża zegarowa, która śledzi tury, oferuje rynek kart oraz służy do rzucania kośćmi! Wieża obraca się tak, aby każdy gracz mógł w swojej turze stanąć przed nią. W pudełku znajduje się też prawie 200 kart księżniczek oraz dodatkowe 75 kart rynku do personalizacji talii. Żetony, znaczniki, plansze i inne karty ułatwiają śledzenie rozgrywki, nawet gdy robi się gorąco.

  • Liczba graczy: 3 – 6
  • Czas gry: 60 – 90 minut
  • Wiek od: 12 lat
  • Strona na BGG

Wielu z Was może zaciekawić fakt, że po pierwszych rozgrywkach, gracze porównują mechanikę gry Queen By Midnight do dobrze znanego Wam Dice Throne od Lucky Duck Games Polska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *