Parki: Dzika Przyroda. Drugi dodatek do Parków dostępny miesiąc wcześniej

Parki: Dzika Przyroda - pudełko dodatku do gry

Miał być we wrześniu, a jest już teraz. Do magazynu wydawnictwa Albi dotarł drugi dodatek do gry Parki zatytułowany Dzika Przyroda!

Nowe rozszerzenie zostało zapowiedziane po polsku w marcu, o czym informowaliśmy na łamach naszej strony. Początkowo data premiery została wyznaczona na 11 września. Jak widać, czasem udaje się gry sprowadzić szybciej. Na razie dodatek jest dostępne tylko w sklepie wydawcy, ale niedługo powinien też trafić do pozostałych sklepów hobbystycznych.

Parki: Dzika Przyroda. Zawartość

Parki Dzika Przyroda kartyOdświeżenie rozgrywki zagwarantują 4 nowe płytki szlaku, a także całkiem sporo nowych kart. Poza 16 nowymi kartami parków pojawią się także karty manierek (12), ekwipunku (16) oraz sezonów (10). W pudełku znajdziemy również nowe znaczniki przyrody (przedstawiające kaczkę, mysz, motyla i wiewiórkę) oraz żetony zdjęć.

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: Miodny Bzyk. Ruszyła przedsprzedaż. Znamy cenę i datę premiery

Wśród nowych parków znajduje się między innymi założony w 2020 roku park New River Gorge, a także najsławniejsze parki narodowe USA ujęte w serii Iconic Wildlife.

Zasady, czyli jak grać

Jest to rozszerzenie zaprojektowane w taki sposób, żeby od początku nadać rozgrywce szybsze tempo. Na wielu kartach znajdują się natychmiastowe akcje, które można wykonać po zdobyciu takiej karty.

W dodatku Dzika przyroda rośnie również znaczenie zwierzątek, a konkretnie znaczników przyrody. Są one bowiem wymagane do pozyskania karty w przypadku większości nowych parków. Nowością jest pionek bizona. Będzie on się poruszał po dostępnych parkach i ułatwiał zdobywanie znaczników przyrody, o ile gracze zdecydują się na odwiedzenie parku, w którym aktualnie się znajduje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *