Miodny Bzyk. Ruszyła przedsprzedaż. Znamy cenę i datę premiery

Miodny Bzyk - pudełko

Do premiery gry Miodny Bzyk został niecały miesiąc. Wydawnictwo Lucrum Games rozpoczęło zatem przedsprzedaż tego tytułu.

Po dość długim oczekiwaniu na polską edycję ta rodzinna gra o zarządzaniu ulem i produkcji miodu wkrótce pojawi się w sklepach.

Miodny Bzyk. Cena, premiera

Rozpoczęta przez wydawcę przedsprzedaż na razie prowadzona jest jedynie w jego sklepie, później gra trafi też do innych miejsc. Wysyłka egzemplarzy zakupionych bezpośrednio od wydawnictwa odbędzie się pomiędzy 6-8 września 2023r.

Sugerowana cena detaliczna (SCD) wynosi 219,90 zł. W sklepie wydawcy Miodny Bzyk Spółka z o.o. dostępny jest za 139,90 zł.

Premiera gry zaplanowana jest na 9 września podczas wydarzenia “Planszówki w Spodku” w Katowicach.

Zasady gry

miodny bzyk - zawartośćWaszym zadaniem jest zmienić ul w prężnie działające przedsiębiorstwo wytwórcze. Będziecie zarządzać podległymi robotnicami, rozwijać ekonomię produkcji i handlować owocami cierpliwej pracy.

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: Wilkołaki. Mroczny Świt i Harry Potter – Walka z Mrocznymi Siłami od Ravensburger – już dostępne

Rozbudowując ul, starajcie się tworzyć puste komórki przeznaczone do przechowywania konkretnych rodzajów nektarów, z których będzie można stworzyć najwyżej jakości miód – klienci chętnie zapłacą za niego uczciwą cenę! Nie zapomnijcie, że królowa nie zadowala się stabilnym przychodem, lecz stawia wam wyzwania, z którymi warto się zmierzyć.

Rozkręćcie biznes stulecia, a to z was, które podoła zadaniu najlepiej, być może w nagrodę doczeka się ciepłej posadki kierowniczej u boku samej władczyni

Informacje pudełkowe:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *