Gra Ekspedycyje – znamy datę premiery!

pudełko gry Expedycyje

Znamy datę premiery gry Ekspedycyje od wydawnictwa Phalanx. Szykujcie się na 17 października!

Gra Ekspedycyje. Wkrótce premiera

Zapowiedź polskiej edycji gry Expeditions wydawnictwa Stonemaier Games ucieszyła wielu graczy w Polsce. Wydawnictwo Phalanx jak zwykle stanęło na wysokości zadania i zabrało się za przygotowanie tej gry w naszym języku. Długo czekaliśmy, ale w końcu mamy datę premiery – 17 października. Będzie również dostępna podczas trwania MFKIG – Festiwalu Komiksu W Łodzi, a osoby, które kupiły grę w przedsprzedaży, otrzymają swój egzemplarz nieco wcześniej.

POLECAMY RÓWNIEŻ:
Brzdęk! Katakumby. Premiera nowego tytułu z serii Brzdęk! od Lucrum Games

Gra Ekspedycyje to sequel gry Scythe, różniący się mechaniką i samą rozgrywką. Oba tytuły łączy tylko uniwersum oraz grafiki Jakuba Różalskiego. Gra zabierze nas na wyprawę na daleką Syberię, gdzie będziemy chcieli zbadać meteoryt, który spadł nad rzeką Podkamienna Tunguzka.

Jest to gra rywalizacyjna, gdzie będziemy budować silniczek, który będzie zbliżał nas do wygranej. Zdobywane karty będą pomagały nam wzmocnić siłę akcji. Dodatkowo, wysyłając mechy będziemy odkrywać nowe lokacje oraz zdobywać robotników, którzy pozwolą nam wykonać dodatkowe akcje na kartach.

INFORMACJE PUDEŁKOWE

  • Liczba graczy: 1-5
  • Czas rozgrywki: 60-90 min.
  • Wiek: 14+
  • Link do BGG

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *