Brzdęk! Katakumby. Premiera nowego tytułu z serii Brzdęk! od Lucrum Games

okładka gry Brzdęk! Katakumby

Lochy zostały otwarte! Dzisiaj premierę sklepową ma gra Brzdęk! Katakumby od Gry planszowe Lucrum Games.

Fani serii Brzdęk! od dzisiaj mogą cieszyć się rozgrywkami w nowy tytuł od Lucrum Games – Brzdęk! Katakumby.

Brzdęk! Katakumby. Opis

„Katakumby pełne są czekających na odkrycie tajemnic. Portale prowadzą do najmroczniejszych zakątków podziemia, ołtarzyki kuszą perspektywą błogosławieństwa mamony, a więźniowie liczą na odzyskanie wolności. Oczywiście wszystkie te perspektywy okraszone są adekwatną dawką niebezpieczeństw. Niepokojone duchy mogą nawiedzać cię aż do końca (twojego lub gry), no i oczywiście jest też smok. Wyjątkowo wredny, bo nieumarły.”

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Kings of Chicago. Ruszyła przedsprzedaż gry od Bored Games

Katakumby. planszaKatakumby to samodzielna gra z serii Brzdęk!, w której sami, za pomocą kafli będziecie tworzyć lochy. Podczas rozgrywki możecie, używać wyłącznie nowej talii lochu lub dołączyć ją do kart z pozostałych dodatków Brzdęka. Uważajcie, bo w nowych lochach unikać będziecie już nie tylko Smoka, ale też upiornych duchów!

Brzdęk! Katakumby łączy znane już przez Was Nie drażnij Smoka, z której czerpie klimat fantasy i Brzdęk! w Kosmosie, z którego zasięga modularną planszę.

Katakumby, tak jak każda z poprzednich części, oparta jest na mechanice deck buildingu, dlatego bardzo ważne jest dobre rozplanowanie kolejnego ruchu i… Odrobina szczęścia!

  • Liczba graczy: 2-4
  • Czas gry: 45-90 minut
  • Wiek: 13+
  • Oferty na Planszeo

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *