Detektyw, gra od Portal Games doczekała się kolejnego dodruku

Detektyw Kryminalna Gra Planszowa

Gra Detektyw wydawnictwa Portal Games, w której prowadzimy śledztwa dla rządowej agencji Antares, cieszy się niesłabnącą sympatią graczy na całym świecie. Nic więc dziwnego, że zlecane są kolejne dodruki tego tytułu.

Detektyw to kooperacyjna gra planszowa projektu Ignacego Trzewiczka i autorstwa Przemysława Rymera i Jakuba Łapota, która zabierze Was do świata zbrodni i wymagających zagadek kryminalnych. Gra wciąż cieszy się ogromnym zainteresowaniem,. Nic więc dziwnego, ze doczekała się kolejnego dodruku.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Moje małe Everdell od dzisiaj w sprzedaży!

Detektyw. Opis

Detektyw: Kryminalna Gra Planszowa to rozgrywka dla lubiących dedukcję. Gracze wcielają się w role inspektorów pracujących dla rządowej agencji ANTERES. Detektywi otrzymają login upoważniający ich do korzystania z internetowej bazy danych agencji, w której znajdą dane dotyczące podejrzanych, świadków, dokumentacje aresztowań i przebieg wcześniejszych śledztw. Gracze będą mieli wolną rękę w przeszukiwaniu bazy jak i dowolnych źródeł, które pozwolą im rozwiązać sprawę.
Wykorzystujcie każde narzędzie, które dostaniecie do dyspozycji, aby rozwiązać sprawę! Przeszukajcie internet, sprawdźcie fakty i odkrywajcie kolejne wskazówki!
Pamiętajcie: nie grasz w detektywa – jesteś DETEKTYWEM!
  • Liczba graczy: 1 – 5
  • Czas gry: 90 – 180 minut
  • Wiek od: 14 lat
  • Strona wydawcy

Zgodnie z informacją podaną przez wydawnictwo – właśnie zakończył się druk nowego nakładu gry, a Detektyw rozpoczął swój transport z Chin.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *