Crescent Moon, dodatki do Bloodborne i linii Zombicide już dostępne

pudełka premier portal games

Gry Crescent Moon, dodatków do Bloodborne: Sen Tropiciela i Zapomniany Zamek Cainhurts oraz rozszerzeń do linii gry kooperacyjnej Zombicide, możecie już szukać na sklepowych półkach.

Premiera nowych tytułów od Portalu.

Nowe dodatki do Bloodborne

Bloodborne gra planszowa komponentyBloodborne to kooperacyjna gra planszowa, oparta na kultowej grze wideo o tym samym tytule. Wcielając się w Tropicieli, staniemy przed wyzwaniem pokonania tajemniczej plagi i odkrycia sekretów złowrogiego miasta. To gra kampanijna, w której gracze będą przechodzić przez kolejne Kampanie, składające się na Rozdziały.

 • Bloodborne: Sen Tropiciela – w dodatku zanurzymy się głębiej w tajemnice Snu, ale musimy pamiętać, żeby przyjść przygotowanym, bo Sen nie zostanie przerwany. W trakcie rozgrywki pojawią się też nowi wrogowie, w tym również legendarni, tacy jak Gehrman Pierwszy Łowca i Księżycowa Obecność.
 • Bloodborne: Zapomniany Zamek Cainhurts – ten dodatek natomiast, doda graczom dwie kolejne, zupełnie nowe kampanie. Będzie je można rozegrać też jako misję poboczną. Pojawią się także nowe nagrody do zdobycia. To jednak nie będzie łatwe, bo na drodze stanie cała gama potworów (w tym 5 nowych typów i 2 nowych bossów).

ZOBACZ TAKŻE: MicroMacro po raz czwarty! Będzie polska edycja?

Crescent Moon. Opis

Crescent Moon_ komponentyJest to gra typu area control. Wciel się w jedną z pięciu skrajnie asymetrycznych postaci, z których każda ma swoje własne cele do wypełnienia. Ponadto posiada unikalne akcje do wykorzystania i zmieniające grę moce specjalne do zastosowania. Buduj symbiotyczne relacje z sojusznikami, podkopuj swoich rywali i mądrze wybieraj przyjaciół i wrogów w tej ciętej grze o władzy i polityce.

 • Liczba graczy: 4-5
 • Czas gry: 150-180 min.
 • Wiek: 14+
 • Strona: BGG

Nowe dodatki do linii Zombicide

Zombicide Żywi lub Nieumarli komponenty gry

 • Zombicide Żywi lub Nieumarli: Jeźdźcy znikąd
  Jeźdźcy znikąd, rozszerzenie do Zombicide: Żywi lub nieumarli, zawierają 6 nowych Ocalałych w dwóch wersjach: standardowej oraz dosiadającej konia. Zwiększa ona mobilność i zdolności walki, ale uniemożliwia wchodzenie do budynków. Dodatkowo w zestawie czeka nowa abominacja – Koszmarny Rumak.
 • Zombicide 2 ed: Fort Hendrix to duże rozszerzenie do Zombicide: 2 ed. z nowymi Ocalałymi, nowymi zombie – Strzelcami Szwendaczami – oraz nowymi zasadami, takimi jak reguły Dnia i Nocy. Rdzeniem dodatku jest kampania z 10 misjami, podczas której Ocalali zdobywają doświadczenie w miarę odkrywania zagadki tego, co wydarzyło się w bazie wojskowej Fort Henrix.
 • Zombie Soldiers – dodatek z 6 figurkami żołnierzy przeznaczonymi specjalnie do rozszerzenia Fort Hendrix.

Nowości wydawnictwa Portal. Cena

Cena SCD gry Crescent Moon to 279,95 zł, więc średnia cena sklepowa to około 200 zł. Dodatek do Bloodborne – Sen Tropiciela dostaniecie w średniej cenie 150 zł (199,95 zł SCD), a Zapomniany Zamek Cainhurts to koszt rzędu 220 zł (299,95 zł SCD). Natomiast tytuł – Zombicide Żywi lub Nieumarli: Jeźdźcy znikąd dostaniecie w sklepie Portal za 199,95 zł. W sklepie wydawcy możecie również kupić zestaw Fort Hendrix i Soldiers za 319,90 zł.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *