Nokaut: Smoki kontra Jednorożce. Premiera wydawnictwa Rebel już dziś

Nokaut: Smoki kontra Jednorożce - pudełko i karty

Nokaut: Smoki kontra Jednorożce to kolejna premiera wydawnictwa Rebel, która zasiliła w tym roku sklepowe półki. Fani gier karcianych z odpowiednią dawką humoru powinni być zadowoleni. Ci, którzy lubią jednorożce także nie powinni mieć powodów do narzekań.

Nokaut: Smoki kontra Jednorożce. Opis gry i zasady

Nokaut: Smoki kontra Jednorożce - elementy gryW grze Nokaut dwie drużyny walczą o to, która jako pierwsza zrealizuje trzy cele. Rozgrywka toczy się na planszy siatki, na którą będziemy wykładali swoje karty. Karty celów wskazują, które pola musi zająć drużyna, aby zrealizować zadanie. W swojej turze każdy z graczy będzie mógł zagrać kartę z ręki. Wśród kart znajdują się zwyczajne postacie, wyjątkowe postacie o dodatkowych efektach, a także karty magii pozwalające niszczyć, zamieniać oraz przemieszczać postacie po siatce. Oprócz tego w grze dostępne są też riposty. Dzięki nim możemy w dowolnym momencie reagować na działania przeciwników. Na koniec tury drużyna, która wypełniła cel, może odwrócić jego kartę i dobrać kolejną. Odkrycie trzeciego celu oznacza wygraną.

POLECAMY TAKŻE: Gra Ekspedycyje – znamy datę premiery!

Kółko i krzyżyk to niezwykle popularna gra, a jej prosty mechanizm kojarzy chyba każdy. Tutaj został on zręcznie wykorzystany do stworzenia zwariowanego pojedynku, w którym rozmaite efekty dodają zabawie strategicznego charakteru. Fani Odjechanych Jednorożców i innych gier z ich stajni z pewnością docenią charakterystyczny styl graficzny, humor oraz mechanizm oparty na wpływających na siebie wzajemnie efektach. Zmienna sytuacja na planszy, agresywne zagrywki i drużynowy charakter zabawy zapewniają uczestnikom mnóstwo emocji. Dla wszystkich amatorów gier imprezowych, pozycja ta z pewnością wyda się czymś ciekawym.

Informacje pudełkowe:

Nokaut: Smoki kontra Jednorożce. Premiera, cena

We wszystkich sklepach z grami planowymi nowość wydawnictwa Rebel jest już dostępna. Sugerowana cena detaliczna wynosi 79,95 zł, a więc średnia cena to około 60-65 zł. Nie jest to więc bardzo duży wydatek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *