MicroMacro po raz czwarty! Będzie polska edycja?

Okładki gier MicroMacro: Crime City – Showdown i Crime City – Bonus Box

Wydawnictwa Pegasus Spiele i Edition Spielwiese, zgodnie z wcześniejszymi sygnałami zapowiadają czwartą już część MicroMacro oraz specjalny Bonus Box do tej gry!

MicroMacro, seria gier dedukcyjnych w Polsce wydana przez Lucky Duck Games, okazała się niemałym sukcesem. Nie dziwi więc fakt, że wydawnictwa Pegasus Spiele i Edition Spielwiese zapowiedziały kolejną – czwartą jej część.

MicroMacro. Opis

Witajcie w cichym, acz opanowanym przez kryminalistów miasteczku. Mroczne sekrety, podstępne kradzieże i zabójstwa są tu na porządku dziennym. Lokalna policja przestała panować nad sytuacją i dramatycznie potrzebuje waszej pomocy!

MikroMakro komponenty gryMikroMakro to gry kooperacyjne. Będziecie wspólnie rozwiązywać sprawy kryminalne, dociekać motywów, szukać dowodów i skazywać winowajców. Bystre oko przyda się Wam nie mniej niż przenikliwy umysł.

Ciekawostką jest fakt, że pierwszą część serii, pod tytułem Na tropie zbrodni, wydano w 31 językach, a jej sprzedaż  osiągnęła ponad 500 000 kopii !

Czego możecie spodziewać się po kolejnych tytułach?

Showdown to nowe, mroczne sprawy do rozwiązania o różnym stopniu trudności. Jak zwykle, będzie ich 16.
Crime City – Bonus Box to 14 nowych spraw dla wcześniej już wydanych 4 map (opłacało się trzymać wszystkie części w kolekcji) oraz 3 sprawy, które będą dotyczyć ogromnej mapy miasta, złożonej z 4 części MicroMacro.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Turing Machine – gra nie tylko dla wielbicieli dedukcji | WIDEO

Będzie polska edycja?

Wydawnictwo Lucky Duck Games Polska nigdy nie ukrywało chęci wydania kolejnych pudełek z serii. Liczymy więc mocno na nich i tym razem.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *