Trickerion Big Box. Aktualizacja od Portal Games

bordowe pudełko do gry trickerion
Wiemy, że wielu z Was czeka z niecierpliwością na grę Trickerion Big Box, która została zapowiedziana przez wydawnictwo Portal Games. Mamy dla Was najnowsze informacje odnośnie statusu tytułu!
 

Trickerion Big Box. Opis

TRICKERION: BIGBOX, czyli magiczne euro, to gra w której gracze wcielają się w role rywalizujących iluzjonistów, każdy z nich chce zdobyć fortunę, sławę i uznanie legendarnego magika. Poza zarządzaniem zespołem gracze mogą również doskonalić swoje umiejętności zbierając odłamki potężnego Kamienia Trickerion.

Trickerion Big Box
fot. Joe Froistad (BGG)

Wcielając się w magika z epoki wiktoriańskiej i dysponujesz zespołem czeladników i specjalistów, których możesz przydzielać do różnych zadań, korzystając z funkcji rozmieszczania robotników i jednoczesnego wyboru akcji.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Nutventure od Albi Polska jeszcze w tym roku

Zadania te obejmują zbieranie magicznych komponentów, poszerzanie asortymentu sztuczek i przygotowywanie wspaniałych pokazów magii w teatrze, które można zaprezentować na koniec każdej rundy. Występy mogą przynieść Ci pieniądze, ale ostatecznie grasz dla sławy ponieważ im bardziej jesteś sławny, tym lepszych sztuczek możesz się nauczyć, a mag z największą liczbą punktów sławy wygra grę.

  • Liczba graczy: 1-4
  • Czas gry: 60-180 min.
  • Wiek: 14+

Status gry

Z najnowszych informacji przekazanych od wydawcy wiemy, że Trickerion Big Box jest w produkcji! Jej koniec zaplanowany jest na sierpień, a więc premiery tytułu możecie spodziewać się pod koniec roku.

W oczekiwaniu na pierwsze rozgrywki w Trckeriona, możecie umilić sobie czas oglądając film Moniki o najnowszej premierze Portal Games czyli Ewakuacji. Zapraszamy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *