The Mandalorian: Przygody. Ruszyła przedsprzedaż polskiej edycji

mandalorian_przedsprzedaż

Rebel uruchomił przedsprzedaż The Mandalorian: Przygody. To najnowszy tytuł autorstwa Corey Konieczki skierowany do fanów serialu oraz całego uniwersum Star Wars.

The Mandalorian: Przygody. Opis, cena

Ta porywająca gra, w której razem z przyjaciółmi wcielacie się w rolę słynnego łowcy nagród i jego sojuszników, aby stawić czoła przeciwnikom i rozwiązywać liczne wyzwania. Celem jest realizacja ekscytujących zadań inspirowanych pierwszym sezonem popularnego serialu.

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: Berserk. Powstaje planszowa adaptacja znanej serii mang

Gracze wybierają jedną z ośmiu unikalnych postaci, z których każda ma własną talię kart i oferuje inne strategie. Cała akcja rozgrywa się w ilustrowanym albumie z mapami, w którym gracze odtwarzają kultowe momenty z pierwszego sezonu popularnej serii z Disney+.  W grze dostępne są cztery mapy, każda z zupełnie innym układem, przeciwnikami i otoczeniem. Poruszając się po różnych miejscach na mapie gracze muszą współpracować, aby osiągnąć swoje cele.

Każdą misję można powtarzać wielokrotnie, z losowymi wrogami, specjalnymi zasadami i wydarzeniami, które utrzymają gracze w ciągłym napięciu. Gra rozrasta się z biegiem czasu, bo po każdej rozgrywce otrzymujemy nowe komponenty, zasady i typy misji.  Dodatkowo po kilku grach odblokowujmy misje specjalne, które można rozegrać na dowolnej mapie. Dzięki takiemu systemowi można utworzyć dziesiątki unikalnych kombinacji.

Premiera zaplanowana jest na 30 sierpnia, zaś sugerowana cena detaliczna wynosi 209,95 zł.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *