Królowie Śródziemia – premiera nowego dodatku do gry Wojna o Pierścień

pudełko z dodatkiem do wojny o pierścień na czarnym tle

Od wielu lat dzięki wydawnictwu Galakta, gracze mogą cieszyć się rozgrywkami w epiką grę Wojna o Pierścień. Dzisiaj jest premiera dodatku do tej gry – Wojna o Pierścień: Królowie Śródziemia.

Królowie Śródziemia. Premiera

Każdy gracz z pewnością kojarzy pewien tytuł, niezależnie od tego czy grał w niego czy nie. Mowa o grze Wojna o Pierścień. Jest to gra, która pozwala nam zanurzyć się w uniwersum stworzonym przez J. R. R. Tolkiena. Dzięki niej możecie jeszcze raz przeżyć przygody znane wam z książek Władca Pierścieni, lub na nowo stworzyć tę historię.

W grze będziecie walczyć po stronie Wolnych Ludów lub Cienia. Wolne Ludy będą starały się powstrzymać siły Saurona oraz dotrzeć Drużyną Pierścienia do Góry Przeznaczenia. Gracz prowadzący siły Cienia będzie prowadzić armię Czarnego Władcy. Mając tak różne narzędzia, każdy z was będzie starał się zrealizować swój cel, aby doprowadzić do zwycięstwa.

POLECAMY RÓWNIEŻ: The Mandalorian: Przygody. Ruszyła przedsprzedaż polskiej edycji

karty i postaci zawarte w dodatku Królowie Podziemia do gry Wojna o Pierścień
Przykładowe elementy zawarte w dodatku

W dodatku znajdziecie dwa nowe rodzaje postaci: Suwerenów i Mrocznych wodzów. Suwereni będą „podglądani” przez Saurona za pomocą palantiru. Suwereni nawiązując kontakt w ten sposób będą podatni na korupcję, co znacznie będzie osłabiało ich moce. Wolni Ludzie będą starali się uwolnić ich spod władzy Saurona.

Z kolei Mroczni wodzowie dodadzą do sił Saurona 3 nowe postaci reprezentujące przywódców 3 ludów Cienia. Pojawią się: Czarny Wąż, Cień z Mrocznej Puszczy i Uglúk. Będą oni obdarzeni unikalnymi mocami i to oni będą prowadzić poszczególne armie pod wodzą Saurona i Sarumana.

Dodatek możecie samodzielnie dodać do podstawki lub połączyć z dwoma innymi dodatkami: Panów i Wojowników Śródziemia.

SCD gry wynosi 159,90 zł. W sklepie wydawcy dostaniecie grę za 143,91 zł.

Informacje pudełkowe:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *