Sky Team: Turbulencje. Zapowiedź pierwszego dodatku do Sky Team

Sky Team Turbulencje. Okładka dodatku i komponenty

W Sky Team: Turbulencje, fatalne warunki pogodowe i problemy techniczne będą na porządku dziennym podczas Twoich lądowań. Oryginalny wydawca Scorpion Masqué zapowiedział pierwszy dodatek do gry Sky Team, u nas wydanej przez Lucky Duck Games jako Halo Wieża.

Sky Team: Turbulencje. Opis

Zasiądźcie w kokpicie i sprawdźcie swoje umiejętności w 20 scenariuszach, które są jeszcze bardziej wymagające! Rozszerzenie wprowadza nowe zasady i nowe moduły takie jak: Turbulencje, Słaba widoczność i Alarmy, które dodadzą głębi i różnorodności podstawowej grze Halo Wieża.

Od teraz będziecie mieli okazję lądować w takich miejscach jak Pekin, Madryt, Warszawa, Sydney, Kapsztad, Kijów i Saint Martin.

  • Liczba graczy: 2
  • Czas gry: 15 minut
  • Wiek od: 12 lat
  • Strona BGG

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Jaki prezent na koniec roku szkolnego? Propozycje do 50zł

Halo Wieża. Opis gry podstawowej

W Halo Wieża dwóch graczy wciela się w pilotów samolotu, których celem jest bezpieczne wylądowanie na lotnisku. W trakcie gry będą rzucać kośćmi, a następnie przyporządkowywać je do odpowiednich miejsc w kokpicie. Rozmieszczane kości spełniają określone funkcje. Przykładowo jedne pozwalają zapewnić równowagę samolotu, inne kontrolować jego prędkość.

Halo wieża. KomponentyTrzeba też pamiętać o czynnościach koniecznych przed lądowaniem, takich jak  wysunięcie podwozia, kontakt z wieżą kontrolną czy upewnienie się, że droga jest wolna. Można również przypisać kość do akcji wypicia kawy, aby poprawić swoją koncentrację (czyli w praktyce móc zmienić wartość na kościach).

Wydaje się proste, ale istotny jest jeden element – podczas rozmieszczania kości nie można ze sobą rozmawiać. Czy uda Wam się w milczeniu ułożyć współpracę tak, aby zadanie skończyło się powodzeniem?

Gra kończy się przegraną, jeśli samolot przechyli się za bardzo i nie wróci do równowagi, ominie lotnisko lub zderzy się z innym samolotem.

Przypominamy o trwającej przedsprzedaży gry podstawowej. Możecie ja zamówić, w cenie około 82 zł TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *