Star Wars: The Deckbuilding Game – Clone Wars. Rebel ogłasza polską wersję

Star Wars: The Deckbuilding Game – Clone Wars

To ogłoszenie nie powinno nikogo zdziwić. Po informacji FFG o powstaniu Star Wars: The Deckbuilding Game – Clone Wars Edition wiadomo było, że prędzej czy później Rebel potwierdzi polską edycję.

W wersję Clone Wars można grać samodzielnie lub łączyć ją z innymi wersjami tej gry. Zasady pokrywają się w większości z zasadami pierwszej części, jedynie została zaktualizowana reguła dotycząca anihilacji. W instrukcji znajdziemy informację w jaki sposób połączyć obie części gry.

Na razie nie jest znana data polskiej premiery.

Star Wars: The Deckbuilding Game – Clone Wars. Edycja polska. Opis

Galaktyka podzielona! Odkrycie fabryk droidów na Geonosis i nagłe powołanie Armii Klonów zapoczątkowało Wojny Klonów. Niezliczone zastępy droidów wysyłane przez Sojusz Separatystów stanowią nie lada wyzwanie dla Jedi, strażników Republiki Galaktycznej. Ale nie tylko los Republiki leży na szali i cała galaktyka wstrzymuje oddech w oczekiwaniu na wynik tego konfliktu…

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: Cat in the Box już w sklepach! Japońska gra karciana oparta na mechanice kwantowej

Clone Wars to niezwykle emocjonująca i łatwa do nauczenia 2-osobowa gra karciana, która przeniesie potyczki z okresu Wojen Klonów prosto na Wasz stół. Każdy gracz stanie się stroną tego konfliktu – jeden pokieruje siłami Republiki, drugi poprowadzi Separatystów. Na przestrzeni gry obaj będą stale ulepszać swoje talie, kupując coraz potężniejsze okręty i werbując nowe jednostki, aby zwiększyć swoją siłę rażenia i pozyskiwać więcej zasobów. Wszystko po to, by zyskać przewagę, która przesądzi o losach konfliktu. Gracz, który jako pierwszy zniszczy 3 wrogie bazy, wygrywa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *