Galaktikon 2024. Poznaliśmy datę wydarzenia

Zaproszenie na Galaktikon 2024
Wydawnictwo Galakta ujawniło, kiedy odbędzie się Galaktikon 2024. Fani gier tego wydawnictwa zjadą do Krakowa 7 września.

Galaktikon 2024. Data, miejsce oraz atrakcje.

Impreza odbędzie się już po raz trzeci. Galaktikon to spotkanie z przedstawicielami wydawnictwa Galakta. Jest to możliwość poznania wielu ich gier, również takich, które dopiero zostaną wydane w tym roku.

  • Data: sobota, 7 września 2024
  • Miejsce: Nowohuckie Centrum Kultury w Krakowie, ul. Jana Pawła II 232

Na uczestników czekać będzie wypełniony po brzegi games room, pokazy przedpremierowe gier, sesje RPG, promocje i okazje na stoisku sprzedażowym, a także konkursy i niespodzianki.

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: Star Wars: The Deckbuilding Game – Clone Wars. Rebel ogłasza polską wersję

Program imprezy jest w trakcie przygotowywania i zostanie udostępniony w późniejszym terminie. Wiadomo jednak, że na pewno odbędą się dwa wydarzenia towarzyszące, które miały miejsce również w zeszłym roku:

  • Dzień Fanatyka 2024 – kolejna edycja spotkania fanów serii Horror w Arkham LCG, na którą zaproszeni są zarówno początkujący jak i doświadczeni gracze.
  • Finał Mistrzostw Polski w Catan 2024 – Turniej dla zwycięzców i laureatów drugich miejsc trwających eliminacji. Uczestnicy zmierzą się o tytuł Mistrza Polski

Zachęcamy do śledzenia działu wydarzeń, aby być na bieżąco z terminami ciekawych imprez planszówkowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *