Obsesje. 3 dodatki jeszcze w tym roku po polsku?

Obsesje dodruk gry oraz zapowiedź dodatków

Jesienią gra Obsesje ma wrócić ponownie do sprzedaży. Wraz z dodrukiem Lucrum Games wyda aż 3 dodatki.

Patrząc na niemal puste sklepowe półki to polscy gracze wpadli w obsesję na punkcie Obsesji. Już jakiś czas temu Lucrum wspominało, że rozmawiają z autorem gry o możliwościach wydrukowania dodatków. Niniejsza aktualizacja jest potwierdzeniem, że udało się z sukcesem sfinalizować te rozmowy.

Dodatki do Obsesji. Które wyjdą po polsku?

Jest już niemal pewne, że trzy rozszerzenia w polskiej wersji językowej trafią do sklepów jeszcze w 2024 roku. Zgodnie z informacją od wydawcy rozpoczął się właśnie dodruk gry podstawowej oraz druk dodatków. Przewidywalny termin polskiej premiery to przełom września/października.

  • Wessex – wprowadza nową familię, kilkanaście kart Gości, 4 kafelki pomieszczeń oraz 6 przeciwników w trybie solo
  • Upstairs, Downstairs – w polskiej wersji jako Na salonach i od kuchni; wprowadza czterech nowych służących wraz z ich specjalnymi umiejętnościami, nową familię, jeszcze więcej kafelków pomieszczeń i kart Gości, dodaje 3 tryby rozgrywki oraz umożliwia rozgrywki w 5-6 osób. Elementy rozszerzenia umożliwiają graczom m.in obchodzenie ograniczeń prestiżu i łatwiejsze odświeżanie rynku.
  • Promotional Tiles – 20 kafli promocyjnych, które są kompatybilne z dodatkiem „Na salonach..”

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

Obsesje. Opis

Debiutancka gra Dana Hallagana zdecydowanie wyróżnia się tematyką. Fabuła przenosi nas do XIX-wiecznej, wiktoriańskiej Anglii, rodem z powieści Jane Austen. Rozpoczynacie rozgrywkę jako głowa rodziny posiadającej dworek w Derbyshire. Posiadłość reprezentują kafelki odpowiadające poszczególnym pokojom oraz zewnętrznym terenom. Każdy kafelek to odnowiona przestrzeń, do której można będzie zaprosić gości, aby brali udział w recitalach, obiadach, balach czy polowaniach na lisy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *