Gra Blood od Ludus Magnus Studio. Ruszyła kampania na GF. Co z polską edycją?

Kampania gry Blood

Na Gamefoundzie wystartowała zbiórka na grę Blood – najnowszy tytuł od Ludus Magnus Studio.

Gra Blood. Kampania, opis

Zbiórka wystartowała 25 czerwca i potrwa do 12 lipca. Podczas jej trwania można wesprzeć Blood w jednym w pięciu języków oraz w dwóch wersjach cenowych. Podział wynika z możliwości wyboru formy przedstawienia postaci:

  • wersja podstawowa z tekturowymi postaciami na standeesach w cenie 65 euro
  • wersja premium z figurkami w cenie 109 euro

Termin dostawy planowany jest na grudzień 2025 roku.

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: Minos: Dawn of the Bronze Age – zapowiedź na Essen

Komponenty gry BloodBlood to gra typu Boss Battler. Będziemy kontrolować grupę łowców potworów. Znajdziemy tu mechanikę łączącą zagrywanie kości i kart. Najpierw musimy stawić czoła sługom Vlady, a sposób walki będzie zależy od miejsca konfrontacji.

Na końcu każdej potyczki wrócimy do wioski, żeby zbudować nową broń i nauczyć się nowych technik walki. Te przygotowania zaprowadzają nas do decydującej walki z samym Księciem Nocy. Gra będzie miała 3 tryby rozgrywki: fabularny, Roguelite i pojedyncza bitwa.

Blood. Polska edycja

Od kilku lat polskim partnerem Ludus Magnus Studio jest Czacha Games. Dzięki nim kolejne gry tego włoskiego studia ukazują się na rodzimym rynku. Nie inaczej będzie w przypadku Blood. Czacha potwierdziła już, że wyda tę grę po polsku i to w takiej samej wersji, która dostępna jest na Gamefoundzie. Przedsprzedaż ruszy niedługo po zakończeniu kampanii oryginalnego wydawcy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *