Adventure Party – przygodowa impreza…

okładka gry Adventure Party: The Role Playing Party Game

Wydawnictwo Smirk&Dagger postanowiło połączyć grę RPG z grą imprezową. Z tego połączenia powstała gra Adventure Party: The Role-Playing Party Game.

Adventure Party. Zapowiedź

Po mrocznej grze The Night Cage, wydawnictwo Smirk&Dagger postanowiło sięgnąć po bardziej imprezowe klimaty. A dokładnie połączyło RPG i grę imprezową. W ten sposób powstała gra Adventure Party: The Role-Playing Party Game. Zwykle w grach RPG we wszelkich testach pożądane są wysokie wyniki rzutu kostką. W tej grze jednakże, każdy wynik może zbliżyć graczy do zwycięstwa.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Clash of Magic Schools – ze starożytności do szkół magii

ekran postaci do gry Adventure Party: The Role_playing Party Game
Ekran jednej z postaci z podpowiedzią w którym kierunku toczyć opowieść w zależności od rzutu

Jest to gra kooperacyjna, w której wcielicie się w drużynę bohaterów. Jak przystało na grę RPG będziecie przeżywać przygody i stawiać czoła potworom. Każdy z graczy bierze ekran bohatera oraz kostkę K20, którą będzie wykonywał rzuty za swoim ekranem. Dodatkowo, spośród potasowanych kart przedmiotów, każdy z graczy otrzymuje dwie.

Po przeczytaniu karty przygody, każdy z graczy rzuca swoją kostką a wynik zachowuje tylko dla siebie. Teraz przyszedł czas na opowieść co każdy z bohaterów w obliczu przeczytanej przygody by zrobił na podstawie swojego rzutu kostką. Pobudźcie swoją wyobraźnię i wykreujcie najciekawszą odpowiedź, która naprowadzi Mistrza Gry na odpowiedzenie na pytanie, jaka wartość wypadła na waszych kostkach. Im bliższa prawdy będzie odpowiedź Mistrza Gry, tym więcej punktów zbierze drużyna.

INFORMACJE PUDEŁKOWE:

  • Liczba graczy: 3-8
  • Wiek: 10+
  • Czas rozgrywki: 30-60 min.
  • Link do BGG

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *