Nowe filmy na naszym kanale YouTube

wideo

W tym tygodniu na naszym kanale YouTube pojawiły się 4 różnorodne nowe filmy: od recenzji, przez videoinstrukcję, po topkę.

Nowe filmy z zasadami na YouTube

Niedawna premiera od firmy Rebel – Ascension – wpadła w ręce Moniki. W 6 minut możecie zobaczyć o co chodzi w tej grze opartej na mechanice deck-building.

Ascension to rywalizacyjna gra karciana, w której uczestnicy starają się zdobyć jak najwięcej punktów honoru i zbudować armię, która zdoła pokonać Wcielenie Upadłego i hordy jego potworów. Każdy z graczy zaczyna z niewielką grupą niewyszkolonych, ale wiernych uczniów i zbrojnych band, jednak w trakcie rozgrywki pozyska silnych bohaterów i potężne konstrukty, dzięki którym będzie mieć więcej szans na pokonanie zła i zwycięstwo.

Informacje podstawowe:

Halo wieża będzie miała polską premierę od Lucky Duck Games w czerwcu 2024 r.. Agata przygotowała videoinstrukcję, abyście mogli zadecydować czy chcecie wsiąść do tego samolotu.

W tej kooperacyjnej grze wcielacie się w parę pilotów, których zadaniem jest bezpieczne wylądowanie samolotem pasażerskim na różnych lotniskach całego świata. Ale posadzenie ogromnego samolotu nie jest tak proste, jak mogłoby się wydawać, zwłaszcza, że nie możecie ze sobą rozmawiać.

  • Liczba graczy: 2
  • Czas gry: 15 minut
  • Wiek od: 12 lat

Nieco później, też od Lucky Duck, do polskich sklepów trafi Hen daleko. Patrycja opowie Wam o co chodzi w punktowaniu od tyłu w tym sprytnym fillerze.

Top gier czasu rzeczywistego

Z cyklu „Topki naszych widzów” Ania i Natalia przyjrzały się grom rozgrywanym w czasie rzeczywistym. Mechanika real-time nie jest aż tak popularna, a okazuje się, że sporo tych propozycji od dziewczyn wyszło.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *