Expedition To Darwin IV. Książkowy świat zostanie przeniesiony na planszę

okładka nowej gry Expedition To Darwin IV

Arkus Games zapowiedzi wydanie gry Expedition To Darwin IV, która jest adaptacją książki Wayne’a Barlowe’a.

Autorem gry jest Bobby Hill, którego możecie znać z Muru Hadriana.

Expedition To Darwin IV. Opis

Jest rok 2358 . Gwiazda Orbitstar znajduje się na orbicie wokół nowo odkrytego świata Darwin IV. Ludzkość w końcu osiągnęła jeden ze swoich celów – dotarcie do odległej egzoplanety. Schodząc na powierzchnię rzesza naukowców i badaczy, zarówno ludzkich, jak i z innego świata, rozprzestrzeni się po tym dziewiczym świecie, aby zbadać różnorodną i często dziwaczną faunę występującą we wszystkich jego zróżnicowanych biomach. To właśnie tutaj, na Darwin IV, rasa ludzka zacznie spełniać swoją odwieczną tęsknotę za eksploracją wszechświata i zrozumieniem zawiłości obcej planety.

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: Thingstead. Nowa gra Scotta Almesa

Gracze wcielają się w naukowców z roku 2358, którzy badają obcą planetę Darwin IV w poszukiwaniu nowego życia. Muszą zlokalizować i zbadać unikalne gatunki zwierząt, dowiedzieć się więcej o dziwnych mieszkańcach planety. Darwin IV nie jest pozbawiony niebezpieczeństw. Naukowcy muszą zachować ostrożność w przypadku bardziej agresywnych drapieżników i unikać innych śmiertelnych zagrożeń spoza świata…

Z ciekawostek, Wayne Barlowe jest grafikiem specjalizującym się w potworkach. Pracował przy wielu filmach, np. Avatarze i Harrym Potterze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *