Na skrzydłach smoków. Grę już znajdziecie na sklepowych półkach

na skrzydłach smoków. okładka gry
To świetna informacja dla fanów wszelakich smoków skrzydlatych! Dzisiaj premierę ma gra Na skrzydłach smoków, wydawnictwa Rebel.
Pierwszym ogromnym hitem okazała się gra Na skrzydłach, także od wydawnictwa Rebel. Czy jej nowsza, zupełnie niezależna wersja, ze zmodyfikowanymi, także okaże się sukcesem? Pewne jest to, że wielu graczy czekało na ten tytuł, tym razem osadzony w świecie fantazy.

Na skrzydłach smoków. Opis gry

W grze Na skrzydłach smoków budujesz swój własny rezerwat dla smoków. Rozpoczynasz z trzema odkopanymi polami – po jednym w każdej z jaskiń: Szkarłatnej Pieczarze, Złotej Grocie i Ametystowej Otchłani. W trakcie rozgrywki odkopiesz kolejne pola i będziesz wabić do swojego rezerwatu smoki, aktywować potężne zdolności i zabiegać o przychylność Smoczej Gildii.
ROZGRYWKA:

Rozgrywka toczy się przez 4 rundy. W każdej rundzie gracze rozgrywają po kilka tur w kolejności zgodnej z kierunkiem ruchu wskazówek zegara, zaczynając od gracza, który ma znacznik Na skrzydłach smoków - kartypierwszego gracza. Gracze rozgrywają tury do momentu, aż spasują. Zwykle gracz pasuje, gdy zużyje wszystkie swoje monety albo nie ma na ręce żadnych kart smoków, które chciałby (albo byłby w stanie) zagrać.

Po spasowaniu gracz nie może już rozgrywać w bieżącej rundzie kolejnych tur, ale wciąż może otrzymywać korzyści w trakcie tur innych graczy. Gracze, którzy jeszcze nie spasowali, kontynuują rozgrywanie tur, aż zużyją wszystkie swoje monety albo postanowią spasować z innego powodu. Gdy wszyscy gracze spasują, runda dobiega końca. Gracze mogą zachować na następną rundę monety, surowce, karty jaskiń, karty smoków i jaja w gniazdach.

Cena gry waha się w granicach 190 zł. Kupicie ją między innymi TUTAJ.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *