Wieczna Wojna z akcji Dodruk jest już w drodze!

grafika prezentująca pudełko gry Aeon's End: Wieczna Wojna z grafiką jednego z magów

Nakład gry Aeon’s End: Wieczna Wojna wyruszył do Polski. Gra wróciła dzęki sukcesowi Akcji Dodruk wydawnictwa Portal Games.

Wieczna Wojna. Dodruk

Sukcesy Akcji Dodruk przygotowanej przez wydawnictwo Portal Games pokazują jak dobry był to pomysł. Obecnie trwa akcja druku dodatków do Shards of Infinity, o którym dowieciecie się więcej tutaj. My jednak tym razem mamy wieści o poprzedniej edycji, która zakończyła się 15 kwietnia tego roku. Aż 440 zamówień na dodruk gry Aeon’s End: Wieczna Wojna wpłynęło do wydawnictwa z wymaganych 350. Zapewne jesteście ciekawi na jakim etapie jest dodruk. Otóż z radością informujemy, że transport z nakładem wyruszył w drogę do Polski. Teraz tylko chwila cierpliwości i gra zagości na waszych stołach!

POLECAMY RÓWNIEŻ: Uśpieni Bogowie Odległe Niebo od LDG. Kampania na wspieram.to wystartowała

Opis gry

grafika prezentująca spód pudełka do gry Aeon's End: Wieczna Wojna
Spód pudełka do gry Aeon’s End: Wieczna Wojna

Aeon’s End: Wieczna Wojna to kolejna odsłona gry z tej linii. Jest to samodzielna podstawka, której elementy można dowolnie łączyć z innymi pudełkami. Ponownie przeniesiemy się do Gravehold, ostatniego miasta na ziemi, gdzie grupa magów będzie broniła się przed atakami Nemesis i ich minionków.

Jest to gra kooperacyjna z mechaniką budowania talii. Początkowe talie będą wzbogacane o silniejsze kryształy, artefakty i czary. To od was będzie zależało jak zbudujecie talię i w jakiej kombinacji będą pojawiały się poszczególne karty, ponieważ talia nigdy nie będzie tasowana.

W Wiecznej Wojnie pojawią się 4 nowi przeciwnicy: Pani Pustynnej Korony, Mroczny Tytan, Arcymag Zasłony oraz Magiera Bram. Każdy wprowadza inny zestaw zdolności i wymaga odmiennej strategii.

Informacje pudełkowe:

  • Liczba graczy: 1-4
  • Czas rozgrywki: 60 min.
  • Wiek: 14+
  • Link do BGG

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *