Jakub Wędrowycz: Upiorne Wczasy. Ruszyła przedsprzedaż drugiej części gry od Portalu

okłakda i dwie karty z gry Jakub Wędrowycz - Upiorne wczasy

Wakacje za pasem, więc i w dzisiejszej przedsprzedaży Portal Games czuć letnią bryzę… i bimber 😉 Możecie już zamawiać grę Jakub Wędrowycz: Upiorne Wczasy, czyli drugą część przygód słynnego awanturnika z książek Andrzeja Pilipiuka.

Przedsprzedaż

Grę można już zamawiać w sklepie wydawcy oraz w innych sklepach z planszówkami. Jeżeli zakupu dokona się bezpośrednio od Portalu to wydawca w ramach bonusu dorzuca do każdego zamówienia 7 drewnianych dysków postaci z naklejkami.

Cena w sklepie Portalu wynosi 59,95 zł. Dostępny jest też zestaw (Dziki Samogon i Upiorne Wczasy) za 99,95 zł.

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: Na skrzydłach smoków. Grę już znajdziecie na sklepowych półkach

Premiera gry zaplanowana jest na 4.07.2024 r.

Sugerowana cena detaliczna (SCD) wynosi 69,95 zł

Jakub Wędrowycz: Upiorne Wczasy. Opis

Jest to gra kooperacyjna, w której wspólnie z przyjaciółmi zmierzycie się z groźnymi potworami. Będziecie chronić lokacji i zdobywać flaszki wzmacniające wasze siły witalne. Każdy z graczy będzie wykorzystywał swoje karty do wykonywania akcji swojej postaci, które inni gracze będą mogli wspierać swoimi kartami.

  • Liczba graczy: 2-4
  • Długość rozgrywki: 45 min.
  • Wiek: 14+

Upiorne Wczasy są samodzielnym tytułem, czyli nie trzeba znać i posiadać pierwszej części. Ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby elementy z obu części ze sobą połączyć Poniżej znajdziecie materiał Sydonii o zasadach Dzikiego Samogonu – pierwszej odsłony gry.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *