Horror w Arkham: gra karciana. Wyczekiwany dodruk już w sklepach

Horror w Arkham: gra karciana - pudełko i karty

Horror w Arkham: gra karciana powróciła do sklepów za sprawą wydawnictwa Galakta. Mowa o zestawie podstawowym tej gry, który właśnie został dodrukowany przez polskiego wydawcę.

Horror w Arkham: gra karciana. Zestaw podstawowy

Horror w Arkham: gra karcianaW sennym miasteczku Arkham w stanie Massachusetts niewielka grupa nieustraszonych badaczy próbuje ustalić, jaka złowieszcza siła kryje się za spiskiem, który zagraża istnieniu ludzkości. Jednak zachowajcie czujność! Świat magii skrywa niezliczone koszmary i badacze muszą niezwykle uważać, aby zachować zdrowe zmysły i przetrwać. To gra kooperacyjna, w której jeden lub dwoje graczy wciela się w rolę badaczy rozwiązujących przerażające tajemnice.

POLECAMY: Heroes of Might & Magic III: The Board Game powraca na Gamefound z 3 nowymi dodatkami!

Każda rozgrywka to fragment większej kampanii, a podejmowane przez graczy decyzje wiążą się z zaskakującymi, długofalowymi konsekwencjami. Horror w Arkham: Gra karciana jest grą LCG®, do której regularnie wydawane są nowe karty, pozwalające graczom na modyfikowanie zawartości tego zestawu podstawowego, jak również na tworzenie zupełnie nowych, oryginalnych talii. Horror w Arkham: gra karciana

Informacje podstawowe:

Dodruk

Dodruk zestawu podstawowego Horroru w Arkham: gry karcianej właśnie trafił do sklepów. Warto wspomnieć, że jest to nowa edycja tej gry z 2021 roku. Sugerowana cena detaliczna wynosi 279,90 PLN, jednak w sklepach z grami planszowymi pudełko to znajdziecie za około 220 złotych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *