Anarchy at the Arena – nowa, samodzielna gra z linii Epic Spell Wars of the Battle Wizards

okładka nowej gry z serii Epic Spell Wars of the Battle Wizards - Anarchy at the Arena

Szukacie absurdalnych, ale zabawnych gier imprezowych? Epic Spell Wars of the Battle Wizards: Anarchy at the Arena może być tym, czego szukasz!

Anarchy at the Arena. Przedsprzedaż

Seria Epic Spell Wars of the Battle Wizard wydawnictwa Cryptozoic Entertainment ciągle się rozrasta. Jest to linia karcianek charakteryzująca się specyficznymi grafikami i jeszcze bardziej specyficznym poczuciem humoru. Jeżeli nie straszne są wam tematy tabu, choroby weneryczne i wulgaryzmy, to rzućcie okiem na nowy tytuł – Anarchy at the Arena. Jest samodzielna gra, którą można łączyć z innymi z tej serii.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Dark Blood – czyli mrok, kultyści i splugawienie

W grze wcielamy się w czarodziei stających do konkursu na rzucanie czarów. Konkurs sprawdzi, który z czarodziei ma… największe jaja. Wasze czary będą pełne brudnych zagrywek. Rzucacie czarami, które mają na celu sprawienie bólu przeciwnikowi i sprawdzenie, ile może wytrzymać.

W każdej rundzie gracze dobierają karty na rękę i starają się stworzyć jak najsilniejszy czar. Każdy czar może składać się do 3 kart. Gracz, który utworzył czar składający się z najmniejszej liczby kart jako pierwszy go odpala.

Twórcy zalecają czytać nazwę utworzonego czaru, ale już teraz śmiałkom życzymy powodzenia… Następnie wprowadzane są efekty wywołane przez czar. I w tym miejscu faktycznie dzieje się magia, ale taka bez wróżek, tęczy czy brokatu. Raczej tutaj myślcie o… środkowych palcach, profanacji i innych tego typu sprawach.

Trwa obecnie przedsprzedaż tego tytułu na stronie wydawnictwa.

INFORMACJE PUDEŁKOWE:

  • Liczba graczy: 2-6
  • Wiek: 17+
  • Czas gry: 30-45 minut
  • Link do BGG

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *