Wednesday: Gra karciana. Zapowiedź gry Lucrum Games opartej na znanym serialu

Wednesday: Gra karciana - polska okładka gry

Oparta na popularnym serialu Wednesday: Gra karciana jeszcze w tym roku zostanie wydana po polsku przez Lucrum Games. Początkowo polski wydawca trzymał informację o jaki tytuł chodzi w tajemnicy, dziś wiemy już znacznie więcej.

Wednesday: Gra karciana. Opis

Wednesday: Gra karciana - kartyWednesday: Gra karciana to tytuł, w którym w toku pięciu rund będziesz zagrywać z ręki karty dziwolągów – twoim celem jest zrobić to jak najszybciej i jak najsprytniej, aby jak najmniej kart (czyli punktów) zostało Ci na ręce. Gracze po kolei zagrywają karty na stos. Każda zagrana karta musi być wyższa od poprzedniej, a wszystkie karty pozostawione na ręce po zakończeniu rundy liczą się jako punkty karne. Przechytrz przeciwników, pozbywając się kart, które posiadasz tak szybko, jak to możliwe. Czy powinieneś poczekać na odpowiedni moment, aby zagrać swoje najwyższe karty, czy też zaryzykować i ponieść poważne konsekwencje? Uważajcie jednak: znane z serialu postacie będą trzymać rozgrywkę w napięciu, wprowadzając na bieżąco nieprzewidziane zasady, zmieniające tok rozgrywki.

POLECAMY: Smoki z głębin. Premiera gry wydawnictwa Muduko

Informacje podstawowe:

Premiera

Wydawnictwo Lucrum Games nie zdradziło jeszcze daty premiery gry Wednesday: Gra karciana. Jedyny, oficjalny komunikat polskiego wydawcy mówi, że ma ona mieć miejsce w wakacje 2024 roku. Cena na razie nie jest znana.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *