Too Many Bones. Ruszyła wysyłka polskich egzemplarzy!

Too Many Bones - ruszyła wysyłka

W końcu nastąpił ten długo wyczekiwany moment. Portal Games rozpoczął wysyłkę Too Many Bones.

Too Many Bones. Wysyłka

Komponenty gry Too Many Bones
Komponenty gry Too Many Bones

Jest to zwieńczenie długiego procesu zapoczątkowanego w styczniu 2023 r. Wówczas ogłoszono polską edycję, a następnie uruchomiono przedsprzedaż.  Tak szybki start preorderów miał na celu zweryfikowanie poziomu zainteresowania. Nie ma co się dziwić – Too Many Bones (TMB) to gra z wyższej półki cenowej (w sklepach osiąga cenę około 700 zł). Stoi za tym świetne wykonanie – masa kości, żetony pokerowe, maty.

Przy pracach nad polską edycją sporą rolę odegrali fani, a dokładniej pisząc przygotowane wcześniej przez nich tłumaczenie gry. Na jego podstawie i przy kontakcie z fanami TMB Portal szykował polskie pliki.

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: Halo Wieża, Nekojima i Cat in the box. Ruszyła przedsprzedaż od Lucky Duck Games

Przedłużające się prace sprawiły, że zamiast premiery pod koniec 2023 roku została ona przełożona na pierwszą połowę 2024 roku. Ten termin uda się dotrzymać, bo gry są już w magazynie wydawcy. Tym samym rozpoczęła się wysyłka gry do osób, które swój egzemplarz zamówiony bezpośrednio w internetowym sklepie Portal Games. Oznacza to, że w weekend te osoby będą mogły już pograć w TMB. Zapewne chwile po tych wysyłkach gra trafi do pozostałych sklepów z planszówkami (dokładny termin premiery nie został jeszcze podany).

Dla przypomnienia: na ten rok Portal zapowiedział już wydanie dodatku Nugget.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *