Too Many Bones. Ruszyła przedsprzedaż, a kiedy wyczekiwana premiera?

Too Many Bones. okładki

Przedsprzedaż gry Too Many Bones od Portal Games ruszyła! Too Many Bones to duża, kooperacyjna przygodówka z elementami RPG i z toną kości. Wiemy kiedy premiera gry.

Too Many Bones. Opis

too many bones. Komponenty gryW grze wcielicie się w Gearloków – nową rasę fantasy i wyruszycie na przygodę do północnych terytoriów fantastycznej krainy Daelore, aby wytropić, i pokonać rosnące wrogie siły oraz bossa, który nimi dowodzi.

W grę można grać samodzielnie lub drużynowo. Każda bitwa, którą rozegracie, to niepowtarzalne wyzwanie do rozwiązania dzięki ponad 100 unikalnym kościom umiejętności i 4 postaciom o różnorodnych profesjach. Wasz przygoda składać się będzie z 8-12 Spotkań, każde z nich to nowe wyzwanie, najczęściej kończące się bitwą.

Ponadto, po drodze, będziecie musieli podejmować decyzje fabularne, które bez zwłoki zmuszą Was do szacowania ryzyka/nagrody, prawdopodobieństwa i logiki – zawsze z kośćmi wplecionymi we wszystkie te aspekty! Wasza drużyna będzie również musiała podejmować decyzje: kiedy odpocząć, kiedy eksplorować, które walki podjąć!

Krótko o zasadach

too many bones komponenty gryGłównym celem w TMB jest pokonanie Tyrana. Aby tego dokonać, najpierw trzeba zdobyć wystarczającą liczbę Punktów Postępu. Niezbędne jest również wzmocnienie Gearloków przed ostateczną bitwą, ulepszając ich Statystyki i Umiejętności Punktami Treningowymi. Wszystko to, dziać będzie się przez szereg dni, które podzielone są na 4 fazy:

  • Faza nowego dnia – Przekręćcie Licznik Dni o 1 dzień do przodu
  • Faza spotkania – Dobierzcie Spotkanie i przeczytajcie je. Jeśli drużyna zdobyła wystarczającą liczbę Punktów Postępu, zamiast dobrania Spotkania, możecie rzucić wyzwanie Tyranowi. Wybierając opcje spotkania, odpowiednio będziecie reagować na to co ono Wam przyniesie. Jeżeli uda Wam się je przejść zwycięsko przejdziecie do fazy nagrody. W innym przypadku ją pomijacie.
  • Faza nagrody – Weźcie wszystkie nagrody związane z waszym wyborem Opcji. Zdobywacie także wszystkie nagrody ogólne z tego Spotkania. Nagrodą mogą być również punkty treningowe i postępu.
  • Faza regeneracji – Wymieniajcie między sobą Łupy i Cenne Łupy, podejmijcie próbę otwarcia zamków, oraz indywidualne aktywności.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Wednesday: Gra karciana. Zapowiedź gry Lucrum Games opartej na znanym serialu

Rozszerzenie Ghillie.

Dodatek, który także możecie już zamawiać, dodaje wiele nowych opcji taktycznych. Okiełznajcie Ebon w sprytnych pułapkach, przywołujcie towarzyszy, aby siać spustoszenie wśród najtwardszych złoczyńców, używajcie ataków dystansowych.

CENY w sklepie wydawcy

  • Gra podstawowa -> SCD 849,95 zł
  • Rozszerzenie Ghillie -> SCD 159,95 zł
  • Zestaw: Too Many Bones + Ghillie -> 999,95 zł
  • ! oraz pakiet 65 dedykowanych sztonów -Premium Health tokens ! ->  159,95 zł

Too Many Bones. Kiedy premiera?

Na premierę tytułu nie trzeba będzie długo czekać. Portal potwierdził, że już od 6 czerwca gra dostępna będzie na sklepowych półkach. Tak więc można już zbierać drużynę i szykować się na przygodę.

Zaproszenie

Pudło z toną plastiku, ciekawymi mechanikami i nową rasą – czy to wystarczy, aby zainteresować się tą grą? W czym tkwi magia? O tym właśnie jakiś czas temu rozmawiała Monika ze swoimi gośćmi. Zobaczcie co sądzą na temat gry.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *