Shards of Infinity. Portal zbiera zamówienia na Shadow of Salvation i Into the Horizon

Shards of infinity
Dziś Portal Games wyjątkowo nie odpala przedsprzedaży, a wychodzi z odpowiedzią na pytania fanów o przyszłość linii Shards of Infinity.
 
Wydana niemal równo rok temu polska edycja tego deckbuildera zaliczyła dobre wejście, ale nie stała się bestsellerem. Portal zastanawiał się jak ugryźć temat kolejnych dodatków, tak aby obie strony – wydawca i gracze – byli zadowoleni. Odpowiedzią jest akcja dodruk, która w tym przypadku staje się akcją druk.

Shards of Infinity. 2 nowe dodatki

W sklepie wydawcy można zamówić pudełko mieszczące dwa dodatki: Shadow of Salvation i Into the Horizon wraz z bonusem w postaci 3 kart promo.
  • Cena: 99,95 zł (SCD: 119,95)
 Aby akcja zakończyła się sukcesem, tzn. gry zostały wyprodukowane, do 15 lipca musi zebrać się minimum 350 zamówień.
 
Prace nad tłumaczeniem rozpocznę się po udanym zakończeniu akcji, dlatego też przewidywany czas dostarczenia gry to luty 2025 r.
MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: 

Co wprowadzają dodatki?

Shadow of Salvation – dodaje 2 tryby rozgrywki: klasyczny gracz vs gracz oraz nowy: kooperacyjna kampania z walką z bossem. Księga z kampanii opowiada rozgałęzioną historię podróżującego w czasie Reza, który decyduje, z którym zagrożeniem mierzy się jego drużyna.
 
Into the Horizon – wprowadza 2 nowe mechanizmy: przeznaczenie oraz zły Ingeminex. Przeznaczenie pozwala graczom wydawać cenne Mistrzostwo, aby zyskać przewagę na przeciwnikiem. Ingeminex to nowe źródło napięcia, które stara się zaszkodzić wszystkim.
  • Liczba graczy: 1-4
  • Długość rozgrywki: 30 min.
  • Wiek: 10+

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *