Oath: New Foundations. Rozszerzenie gry Oath jest na Kickstarterze

Oath: New Foundations
Na platformie Kickstarter, jeszcze przez trochę ponad tydzień, możecie wesprzeć zupełnie nowe rozszerzenie Oath: New Foundations,  do podstwowej gry Oath, u nas wydawanej przez Portal Games.

Oath: New Foundations

Jest to rozszerzenie, dzięki któremu na nowo będziecie rozwijać rodowód swojej rodziny poprzez zadania i intrygi, zbudujecie imperium, które wytrzyma nawałnice upadłego świata i ukształtujecie fundamenty gry na własne podobieństwo. Nowi i doświadczeni gracze znajdą tu setki nowych kart i fascynujące nowe systemy, które sprawią, że każda kronika będzie tak wyjątkowa, jak piszący ją gracze.
Na nowo odkryj świat Oath, dzięki zaprojektowanemu przez Cole’a Wehrle’a rozszerzeniu. Odkryj też zupełnie nowy i w pełni funkcjonalny tryb solo, który dostosowuje się do Ciebie w trakcie gry dzięki dodatkowi Clockwork Adversaries zaprojektowanemu przez Ricky’ego Royala i Liz Davidson.
Wydawcą rozszerzenia Oath: New Foundations jest Leder Games.
W zależności od pakietu, ceny na platformie Kickstarter wahają się od 40 $ do 199 $ za all – in, łącznie z grą podstawową.

Oath. Ciężka gra strategiczna

oath. gra podstawowa. komponenty Przenieśmy się do starożytnej krainy, w której przedstawicielem władzy jest Kanclerz (jeden z graczy). Kanclerz, rzecz jasna, musi mieć wrogów – są nimi Banici, którzy tylko czyhają na jego potknięcie, chcąc stać się Uzurpatorami. Na szczęście ma też przyjaciół – Obywateli, choć nawet oni dbają wyłącznie o własne interesy…

Oath stanowi połączenie rozbudowanego area control z grą narracyjną i motywem legacy (ponieważ wcześniejsze rozgrywki wpływają na kolejne). Przygotowanie do każdej kolejnej rozgrywki będzie inne, bo też inne będzie ułożenie planszy, elementy w grze oraz warunki wygranej.

Grę podstawową kupicie między innymi TUTAJ 

Na naszym kanale Youtube znajdziecie film o tej grze nagrany przez Monikę. Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *