Kanał Youtube Planszowych Newsów

grafika z miniaturkami materiałów na kanale Youtube Planszowych Newsów

Jak to się często zdarza – przygotowaliśmy dla Was krótkie podsumowanie co możecie znaleźć na naszym kanale Youtube.

Kanał Youtube Planszowych Newsów. Co nowego?

Oprócz dostarczania Wam codziennej porcji informacji ze świata gier planszowych, również staramy się systematycznie wrzucać materiały wideo. A oto podsumowanie tego co się działo w ubiegłym tygodniu.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Nasze filmy na YouTube. Zaproszenie

Zaczynamy od materiału przygotowanego przez Monikę i Patrycję z cyklu „Najciekawsze premiery miesiąca wg redakcji Planszowych Newsów”. Kwiecień minął, było sporo premier więc jeżeli wahacie się, którym tytułem się zainteresować to z pewnością ten materiał pomoże Wam w decyzji.

Dziewczyny oprócz paru słów wprowadzenia opowiadają o mechanikach zawartych w każdej z wybranych gier. Dodatkowo – każdy materiał pomaga poznać też wygląd gry dzięki oprawie graficznej, jaką zapewniają obrazujące materiał zdjęcia każdego tytułu.

Topki, topki…

Oczywiście dalej rozwijamy cykl z Topkami naszych widzów! Tym razem do swojego świata zaprosi Was Justyna, znana kultystka. Po tym jak udało jej się przeprowadzić wywiad z jednym z kultystów, na dobre zainteresowała się tym tematem, czego wynikiem jest topka, którą znajdziecie na naszym kanale.

Zapraszamy również na nasz profil na Instagramie, gdzie znajdziecie zdjęcia z naszych rozgrywek. Ostatnio dodajemy również tam krótką recenzję każdego zagranego tytułu. Mamy nadzieję, że zaglądacie tam od czasu do czasu…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *