Nasze filmy na YouTube. Zaproszenie

nasze filmy na YT
Nasze filmy na YouTube to, przypominamy, nie tylko recenzje, ale również świetne rozmowy z ludźmi z branży planszówkowej i okołoplanszówkowej. Co nowego pojawiło się na naszym kanale?
Tradycyjnie zapraszamy na nasz kanał YT, gdzie w zeszłym tygodniu pojawiły się filmy- Natalii i Cypriana, podsumowanie premier miesiąca kwietnia, a także świetny, wtorkowy wywiad Piotrka.

Nasze filmy z zeszłego tygodnia

Natalia i Cyprian w swoim filmiku opowiadają o grze Cyberpunk 2077: Gangi Night City.

Cyberpunk 2077: Gangi Night City. Opis

Gra oddaje w ręce od 1 do 4 graczy kontrolę nad bezwzględnymi Gangami walczącymi o przejęcie podziemia w mieniącym się światłami piekle, jakim jest Night City. Walcz z innymi Gangami na ulicach lub w Sieci, gdzie Twoja grupa sprytnych twardzieli stara się Dominować w przestępczym półświatku, który trzęsie miastem. Nie myśl jednak, że inne Gangi będą twoją jedyną przeszkodą w drodze na szczyt. Jeśli wasza „wojna” przyciągnie uwagę Korporacji, Policji lub NetWatch, zrobią wszystko, by wgnieść Was w ziemię.
Dobry lider nigdy nie przeoczy dobrej Okazji lub obiecującego Edgerunnera. Tylko najzuchwalsi zostaną zapamiętani.
Pojawił się również świetny wywiad Piotrka, którego gośćmi byli Ania Koźlik i Przemek Kucharczyk, którzy opowiedzieli o tym jak wygląda tworzenie treści o tematyce planszowej na Instagramie i TikToku! Tego nie możecie przegapić!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *