Grimcoven od Awaken Realms. Znamy datę kampanii

prawdopodobna okładka gry Grimcoven

W ostatniej aktualizacji do gry STALKER  TBG od Awaken Realms pojawiła się data startu kampanii Grimcoven, czyli jednego z tytułów zapowiedzianych w tym roku!

Grimcoven. Data kampanii i opis gry

Kampania pojawi się oczywiście na platformie Gamefound, a będzie to już 6 czerwca 2024 roku!

Grimcoven to figurkowa gra typu boss battler osadzona w ponurym wiktoriańskim świecie, gdzie polowanie jest najważniejsze. Gracze wcielają się w role łowców napędzanych lamentem, którzy zawarli pakt z sabatem innych łowców, aby uczestniczyć w modułowych bitwach z bossami.

Każda postać posiada unikalne drzewko rozwoju, które można wykorzystać do zdobywania poziomów. Gracze mogą tworzyć i realizować unikalne kombinacje, na przykład teleportując się po mapie, zbierając lament, zdobywając dodatkowe kości i wykonując niszczycielskie ataki na bossów. Specjalne kości energii elektrycznej mogą wzmacniać zbroję lub tworzyć magiczne pociski do wystrzelenia w odpowiednim momencie.

Każda rozgrywka oferuje wybór aren, bossów, elit i przygód, co sprawia, że każda sesja jest inna i ekscytująca. Zamiast podążać za skryptowaną kampanią, gracze mogą zanurzyć się w intensywnej, 2-3 godzinnej walce z bossem. Pokonanie każdego bossa wymaga taktycznego myślenia i pełnego wykorzystania areny oraz jej zasobów. Podczas walki gracze muszą strategicznie wykorzystać kości do poruszania się po planszy, odpalać różne kombinacje i zbierać lament, aby stawać się coraz silniejszymi.

Gracze budują swoje postacie w stylu roguelike, dążąc do zdobycia ostatecznej nagrody. Jednak zebranie zbyt dużej ilości lamentu może spowodować, że sami zamienią się w bestie, na które polują, co może stanowić wyzwanie dla ich towarzyszy łowców.

INFORMACJE PODSTAWOWE O GRZE:

SPRAWDŹ TEŻ: Expeditions: Gears of Corruption. Dodatek do gry Ekspedycyje zapowiedziany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *