Ascension Legends. Kampania gry jeszcze w tym roku

wizualizacja pudełka gry Ascension Legends

W tym miesiącu za sprawą wydawnictwa Rebel.pl pojawi się gra Ascension (czwarta edycja), a tymczasem na platformie Gamefound wydawnictwo Stone Blade Entertainment pokazało draft kampanii swojej nowej gry – Ascension Legends.

Ascension Legends. Opis gry

Ascension powraca z całkowicie nowym, samodzielnym rozszerzeniemAscension Legends – stworzonym z myślą zarówno o początkujących, jak i doświadczonych miłośnikach serii.

dwie pierwsze karty, które zostały ujawnione w drafcie kampanii Ascension LegendsW tej renomowanej grze typu deckbuilding wcielasz się w rolę jednego z legendarnych wojowników Vigil, zdolnych obronić swoje królestwo przed zagładą. Nie jesteś jednak w stanie dokonać tego sam. Zwerbuj potężnych bohaterów i władaj potężnymi konstrukcjami, które wesprą cię w boju przeciwko monstrualnym Deoful!

W grze znajdziemy nowe arty takie jak Deoful, nowy tajemiczy diabeł, Oświecona Widząca z Gór, która przedstawia wiele mocnych cech oraz mag grzybni. Te właśnie wymienione to jednak nie wszystkie, bo znajdziemy jeszcze potężnego rycerza, który dosiada toksycznego smoka, czy Mechana, która słynie z tworzenia imponujących konstrukcji.

Dodatkowo pojawią się nowe karty, teraz zostały ujawnione już dwie i zamieszczamy Wam je w treści artykułu, a w trakcie kampanii poznamy kolejne.

INFORMACJE PODSTAWOWE O GRZE:

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: Trekking przez historię. Premiera gry wydawnictwa Rebel

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *