Trekking przez historię. Premiera gry wydawnictwa Rebel

trekking przez historię. okładka gry

Trekking przez historię to premiera wydawnictwa Rebel. Jest to gra rywalizacyjna, której tło osadzone jest w najważniejszych wydarzeniach historycznych.

Trekking przez historię. Opis gry

Jest to strategiczna gra dla całej rodziny, która zabiera uczestników w wyjątkową podróż po najważniejszych wydarzeniach w dziejach. Podczas rozgrywki będziemy dobierali specjalne karty historii, starając się zachować odpowiednią kolejność, by zdobyć jak najwięcej punktów.

Zestaw zawiera ponad 100 pięknie zilustrowanych kart. Znajdziecie na nich opisy, które przedstawiają różnorodną i zdumiewającą historię naszego świata, dzięki czemu gra nabiera edukacyjnego charakteru.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Piątka z kosmosu. Zapowiedź karcianej gry rodzinnej od Muduko

Zmienne układy elementów i indywidualne plansze celów sprawiają, że gra jest niezwykle wciągająca nawet po kilku rozegranych partiach, a klimatyczne ilustracje i opisy wydarzeń historycznych nadają jej edukacyjnego charakteru.

Rozgrywka w Trekking przez historię składa się z 3 rund, które odpowiadają poszczególnym etapom Waszej wycieczki. Każdego dnia spędzicie różną liczbę godzin, uczestnicząc w ważnych wydarzeniach historycznych. To od Was zależy, w jaki okres w dziejach się udacie, jednak warto zachować chronologię odwiedzanych wydarzeń, by zdobywać jak najwięcej punktów.

Trekking przez historię kartyInformacje podstawowe:

Zgodnie z Planszeo, grę kupicie w cenie od około 120 zł do 162 zł. W bardzo dobrej cenie dostaniecie ją np. TUTAJ

CIEKAWOSTKA
Autorem pięknych ilustracji do gry jest Eric Hibbeler, który między innymi współtworzył grafikę do Halo wieża (Sky Team), która niebawem trafi na Wasze stoły za pośrednictwem Lucky Duck Games.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *