Kemet: Rise of the Gods od Studia Matagot. Kampania jeszcze w tym roku

Grafika przedstawiająca dodatek do gry Kemet - Kemet: Rise of the Gods

Na platformie Gamefound pojawił się draft kampanii nowego dodatku do gry Kemet: Blood and Sand, czyli Rise of the Gods. Wszystko to, oczywiście od wydawnictwa Studio Matagot.

Odkryj szeroką gamę nowych dodatków i sposobów na grę w Kemet: Blood and Sand. W tej renomowanej grze strategicznej na planszy wcielasz się w postać egipskiego bóstwa, dowodzisz armiami, odblokowujesz boskie moce i rywalizujesz o dominację.

Kemet: Rise of the Gods. Co wnosi dodatek?

figurka z gry Kemet: Rise of the GodsKemet: Rise of the Gods wprowadza szereg nowych, długo oczekiwanych elementów do gry planszowej Kemet z 2020, wydanej przez Matagot: Blood and Sand.

Wprowadzone moduły obejmują między innymi opcję gry dla 6 graczy, tryb solo oraz dwa nowe kolory płytek: bursztynowy i ametystowy. Jednakże to nie wszystko, bo różnorodne dodatkowe moduły, treści i komponenty poprawiające komfort gry, które zostaną niedługo ujawnione.

Rise of the Gods jest kulminacją prac duetu projektantów Kemet, Jacquesa Bariota i Guillaume’a Montiage. Francuscy twórcy wykorzystali okazję, aby wprowadzić świeże funkcje do Blood and Sand, czerpiąc jednocześnie inspiracje z dodatków Ta-Seti i Seth z pierwszej edycji Kemeta, co pozwoliło na stworzenie dwóch nowych kolorów płytek.

Link do kampanii znajdziecie TUTAJ.

INFORMACJE PODSTAWOWE O GRZE:

Co zawierają nowe moduły?

figurka z gry Kemet: Rise of the GodsPowyżej napisaliśmy ogólnie o tym co znajdziemy w dodatku, to teraz skrótowo, co w tych modułach będzie.

Tryb solo – Zmierz się z różnorodnymi wyzwaniami i pokonaj bóstwo, które potrafi manipulować zasadami na swoją korzyść! Dzięki bogatej palecie ustawień, gracze solo zyskują dostęp do atrakcyjnego trybu gry.

Szósty gracz – Do boju dołącza nowe bóstwo! Opcja szóstego gracza uczyni nasze partie jeszcze bardziej epickimi. Do grona Horusa, Bastet, Anubisa, Sobeka i Wadjet dołączy nowy odważny przeciwnik.

Nowe płytki – Poznaj zupełnie nowe płytki Ametystu, gdzie wykorzystamy żetony weteranów i uwolnijmy nowe Stwory. Płytki Bursztynu natomiast pozwolą nam zrekrutować nowy rodzaj jednostek: Sług Bogów. Dodatkowo będziemy mogli wzmocnić swoje oddziały nowymi potężnymi efektami oraz stworzyć śmiercionośne kombinacje między Sługami a Stworami.

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: God of War: The Board Game. Nowa gra od CMON

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *