Mindbug Battlefruits – więcej, mocniej i… owocowo!

grafika przedstawiająca dwa nowe pudełka do gry Mindbug - Mindbug Battlefruits

Gra Mindbug stała się fenomenem jeśli chodzi o karcianki pojedynkowe. Na platformie Gamefound trwa kampania kolejnych dodatków – Mindbug Battlefruits. 

Mindbug Battlefruits. Gamefound

Mindbug, czyli gra o robalach w mózgu stała się hitem spośród karcianych gier pojedynkowych. W Polsce gra miała premierę rok temu podczas Portalconu, czyli imprezy organizowanej przez Portal Games. Od tego czasu pojawiły się również kolejne pudełka z tej serii wzbogacającej rozgrywkę o nowe karty i nowe mechaniki: Nowi słudzy, Ponad Wieczność i Ponad Ewolucję. Tym razem do walki zaangażujemy… owoce!

POLECAMY RÓWNIEŻ: God of War: The Board Game. Nowa gra od CMON

Tym razem w Mindbug Battlefruits do walki wkraczają m.in. owoce. Na nowych kartach znajdziecie kolejne słowa-klucze, które urozmaicą rozgrywkę o nowe akcje:

  • HARVEST – zbieranie; akcja pozwala na umieszczenie na karcie znaczników (octonite), we wskazanej liczbie. Po usunięciu wszystkich odpalana jest akcja z karty.
  • FAST – szybkość; akcja pozwala zaatakować jeszcze w tej samej rundzie, co została zagrana karta.
  • CHARGE – ładunek; akcja pozwala umieścić znaczniki (octonite) na innych zagranych kartach.
  • OCTONITE ABILITIES – zdolności znaczników octonite; pozwalają na aktywację mocniejszych zdolności.

To nie wszystkie nowości! Będziecie się mogli dzięki dodatkowi Tag Team zetrzeć w zestawieniu 2 vs 2. Zawarte karty pozwalają nawzajem aktywować akcje na kartach partnera. Dzięki temu Wasza rozgrywka może być jeszcze bardziej strategiczna.

Na stronie kampanii możecie wesprzeć grę w języku polskim. Całość kosztuje 115 euro. A już teraz możecie sprawdzić jak to działa zapoznając się z zasadami w języku polskim.

Link do kampanii znajdziecie tutaj.

Informacje pudełkowe:

  • liczba graczy: 2/4
  • wiek: 8+
  • czas rozgrywki: 15-25 min.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *