Ruszyła przedsprzedaż kolejnych dodatków do Star Wars Shatterpoint

Star Wars Shatterpoint - pudełka dodatków i figurki
Wydawnictwo Rebel rozpoczęło przedsprzedaż kolejnych dwóch dodatków do Star Wars Shatterpoint. Możecie już zamawiać: Strach i trupy: Darth Vader oraz Nieustraszeni i pomysłowi: Luke Skywalker.
 

Strach i trupy: Darth Vader. Opis dodatku

Jeden z najbardziej przerażających dowódców Imperium Galaktycznego, Darth Vader, bezlitośnie likwiduje każdego wroga na rozkaz swojego mrocznego pana, Imperatora. Jego autorytet jest niepodważalny, a umiejętności – ponadprzeciętne. Gdy wyrusza na pole bitwy, ma przy sobie oddział doświadczonych i kompetentnych szturmowców, a widok tej grupy napawa strachem każdego, kto sprzeciwia się potędze Imperium. Wykorzystując pełen potencjał ciemnej strony Mocy, Vader szybko i skutecznie rozprawi się nawet z najlepiej wyszkolonymi przeciwnikami.
 
Star Wars: Shatterpoint – Strach i trupy: Darth Vader to rozszerzenie wprowadzające do gry oddział złożony z 4 nowych jednostek. Wśród nich znajduje się Darth Vader, sierżant szturmowców oraz 2 szturmowcy. Zestaw zawiera wszystko, co niezbędne, by dodać jednostki do swojej drużyny. Figurki nie są pomalowane i wymagają samodzielnego złożenia.
 
 
 

Nieustraszeni i pomysłowi: Luke Skywalker. Opis dodatku

Odważni bohaterowie ruszają na ratunek! Luke Skywalker, niegdyś prosty farmer z Tatooine, teraz powraca jako Rycerz Jedi, aby walczyć z Imperium i uwolnić swojego przyjaciela Hana Solo z rąk Jabby. Dołączają do niego Leia Organa i Lando Calrissian, którzy w przebraniach zinfiltrowali pałac Jabby przed przybyciem Skywalkera. Nieustraszona grupa wspomagana przez zaufanego astromecha R2-D2 zwiera szyki, aby załatwić na dobre jedne z największych szumowin w galaktyce.
 
Star Wars: Shatterpoint – Nieustraszeni i pomysłowi: Luke Skywalker to rozszerzenie wprowadzające do gry oddział złożony z 4 nowych jednostek. Wśród nich znajduje się Luke Skywalker, Boushh (Leia Organa) oraz Lando i R2-D2. Zestaw zawiera wszystko, co niezbędne, by dodać jednostki do swojej drużyny.
 

Star Wars: Shatterpoint. Opis gry podstawowej

Gra pomoże Wam odtworzyć lub stworzyć zupełnie nowe scenariusze bitew z kultowego uniwersum Gwiezdnych Wojen. Przed przystąpieniem do rozgrywki, zadaniem każdego z graczy będzie rekrutacja postaci do swojej drużyny uderzeniowej.

figurki gry podstawowej star wars shatterpointGracze będą mogli stworzyć drużyny oparte na siłach jasnej lub ciemnej stronie mocy, ale mogą również popuścić wodze wyobraźni i zestawić w drużynie np. padawankę Ahsoka Tano i Lorda Maula wraz z jego lojalistycznymi super komandosami. Ważne, aby ostatecznie tak dobrać drużynę, aby jak najskuteczniej wypełniła różne cele misji w grze.

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Food Chain Magnate Special Edition. Wyjątkowe wydanie, które więcej się nie powtórzy

 

Następnie drużyny są wystawiane naprzeciwko siebie. Teraz tylko od graczy będzie zależało czy skutecznie wykorzystają specjalne zdolności swoich postaci oraz ich różnorodne umiejętności bojowe. W tych bitwach zwycięzca może być tylko jeden!

  • Liczba graczy: 2
  • czas rozgrywki: 90-120 min.
  • Wiek: 14+
  • Strona BGG

Kiedy premiera dodatków? Cena

Wydawnictwo Rebel premierę dodatków zaplanowało na dzień 26.01.2024r., a więc już całkiem niedługo. Sugerowana cena detaliczna obydwu z nich wynosi 199,95 zł.
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *