Dice Throne sezon 1 powróci! Trwa przedsprzedaż

Dice Throne sezon 1

Na tę wiadomość wielu z Was czekało. Rozpoczęła się przedsprzedaż dodruku sezonu 1 Dice Throne!  

Dice Throne, to szybka gra pojedynkowa, w której samemu albo w drużynie starasz się pokonać swoich przeciwników, używając kości, kart, oraz specjalnych zdolności postaci. W Polsce znalazła wielu fanów, nic więc dziwnego, że wydawca ponownie zdecydował się na dodruk sezonu pierwszego.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Marvel Dice Throne ukaże się również w języku polskim

Dice Throne. Opis postaci sezonu 1

W skład sezonu 1 wchodzą:

  • Starcie 1 – Barbarzyńca vs Księżycowa Elfka

Dice Throne DrzewiecBarbarzyńca nie należy do subtelnych bohaterów. Uwielbia miażdżyć wszystko, co się nawinie. Znany jest z mocnych uderzeń, które powodują u przeciwników oszołomienie i nierzadko wstrząśnienie mózgu.

Księżycowa Elfka czerpie swoją energię ze światła księżyca. Jej strzały wypuszczone z olbrzymiego łuku potrafią przebić nawet najtwardszą zbroję. Jest szybka i zwinna, co sprawia, że bardzo trudno ją trafić, podczas gdy ona celnie likwiduje kolejnych wrogów ze swoich kryjówek pośród drzew.

  • Starcie 2 – Mnich vs Paladyn

Mnich jest mistrzem Chi. Potrafi kierować tą starożytną energią w taki sposób, aby chłonęła ataki rywali. Potrafi także z pomocą Chi uwolnić przeciwko nim morze bólu. Mnich nie jest tylko ciszą przed burzą. On jest samą burzą!

Paladyn tnie bez litości swoim mieczem prawości. Dzięki poświęceniu i wierze może on liczyć na ochronę Opatrzności. Paladyn rzuca się w wir walki pełen boskiej łaski z przekonaniem, że zwycięstwo jest jego przyrodzonym prawem.

  • Starcie 3 – Piromantka vs Mroczny Złodziej

Piromantka radzi sobie z wrogami tylko na jeden sprawdzony sposób: wysoką temperaturą. Nawet jej obrona ma charakter ofensywny. Jest jak porcelanowe działo zadające ogromną ilość obrażeń i spalające wrogów na popiół.

Mroczny Złodziej nie lubi kończyć spraw zbyt szybko. Lubuje się w oszustwach na wielką skalę. Dbanie o własne zdrowie, podtruwanie wrogów, skradanie się i ataki znienacka – oto jego styl. Jeśli tylko pozwolisz mu sfinalizować jego niecne plany, jego ofiary pozostaną bez grosza przy duszy.

  • Starcie 4 – Drzewiec vs Ninja

Dice Throne DrzewiecDrzewiec jest najstarszym z rywali, który pewnego dnia zdecydował o zmianie swego losu. Nie chciał być już dłużej zwyczajnym drzewkiem osadzonym w błotnistej ziemi. Pożegnawszy się czule z rodzinnymi zaroślami, opuścił miejsce, w którym od zawsze tkwiły jego rodzinne korzenie i wyszedł na rozgałęzienie dróg w poszukiwaniu nowego życia. Miał przed sobą nowy, jasny cel: wyciąć w pień
Szalonego Króla i jego świtę.

Ninja wie, że nigdy nie może być pewna wygranej, więc spędza niezliczone godziny, doskonaląc swoje umiejętności. Mistrzyni ninjutsu potrafi zadać sporo bólu za pomocą niekonwencjonalnych metod. Przygotowana potrafi uniknąć obrażeń z większą konsekwencją niż jakikolwiek inny bohater.

Kiedy premiera dodruku?

Lucky Duck Games potwierdziło, że mniej więcej w połowie grudnia cztery starcia sezonu 1 powrócą na sklepowe półki. Podczas przedsprzedaży, wszystkie pudełka, możecie kupić w cenie około 100 zł np. w sklepie Aleplanszówki.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *