Zaklinacze Cienia i Cortex Disney. Rebel zapowiada dwie nowe gry karciane

Cortex Disney i Zaklinacze Cienia - pudełka i komponenty

Jeśli jeszcze Wam mało porannych zapowiedzi wydawnictwa Rebel, mamy dwie kolejne. Różnica jest jednak taka, że wraz z nimi ruszyła też przedsprzedaż. Chodzi o gry karciane Zaklinacze Cienia i Cortex Disney.

Zaklinacze Cienia. Opis gry, cena, premiera

Elementy gry Zaklinacze CieniaEksploruj świat magii, wykorzystaj swoją siłę i zbudź tajemne moce. Wkrocz do magicznego świata mrocznych mocy i stań do walki z przeciwnikami w tej strategicznej grze twórców Odjechanych Jednorożców i To ja go tnę!

Podczas rozgrywki w grę karcianą Zaklinacze Cienia będziesz pozyskiwać zasoby i poznawać nowe zaklęcia. Przywołasz też towarzysza i w końcu wyzwolisz swoją ciemną stronę. A wszystko po to, by wyeliminować wrogów i pozostać jedynym – a więc obiektywnie najlepszym – zaklinaczem!

  • Sugerowana cena detaliczna gry: 149.55
  • Data premiery: 11.10.2023

Cortex Disney. Opis gry, cena, premiera

Elementy gry Cortex DisneyĆwicz umysł z postaciami z bajek Disneya! Wytęż umysł i spróbuj swoich sił w grze, która rozwinie rozmaite funkcje Twojego mózgu. Podejmij się 8 różnych testów sprawdzających rozumowanie, pamięć i szybkość. Przygotuj się na zadania wymagające myślenia przestrzennego, zapamiętywania, analizy, logiki, a nawet…rozpoznawania kształtów wyłącznie za pomocą dotyku!

Cortex Disney to nie lada gratka dla małych i dużych fanów bajek Disneya, którzy chcą spróbować swoich sił w rozwiązywaniu łamigłówek. W każdej rundzie na stole pojawia się karta z zadaniem. Ten, kto rozwiąże je jako pierwszy, musi przykryć ją ręką i głośno podać odpowiedź. Wśród wyzwań znajdziecie labirynty, lustrzane odbicia i wiele, wiele więcej.

  • Sugerowana cena detaliczna gry: 74,95
  • Data premiery: 13.10.2023

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *