Wielka Draka w Małym Mieście. Wystartowała kampania na platformie Wspieram.to

Wielka Draka

Dziś wystartowała kampania nowej gry od Lucky Duck Games Polska – Wielka Draka w Małym Mieście. Wesprzeć możecie ją na platformie Wspieram.to.

Wielka Draka w Małym Mieście. Kampania

Na Wspieram.to wystartowała kampania oparta na drugiej edycji gry Townsfolk Tussle i potrwa ona około miesiąca. Skończy się ona 13 października 2023 roku. Dodatkowo każda osoba, która wesprze kampanię otrzyma specjalną talię kart z ilustracjami Dawida Wiącka, a w niej znajdą się również motywy z Polski.

Progi dla Wspierających:

  • Dzielny mieszkaniec (Gra podstawowa) – 369 PLN / SCD 499 PLN
  • Dodatek Paskudni Sąsiedzi – 249 PLN / SCD 399 PLN (wymaga gry podstawowej)
  • Dodatek Fuchy na Boku – 99 PLN / SCD 159 PLN (wymaga gry podstawowej)
  • Weteran (2 dodatki) – 339 PLN / SCD 558 PLN (Paskudni Sąsiedzi, Fuchy na Boku)
  • Bohater Miasta (Gra podstawowa + dodatki) – 699 PLN / SCD 1057 PLN (Wielka Draka w Małym Mieście, Paskudni Sąsiedzi, Fucha na Boku)
  • Król zadymy (All-in) – 849 PLN / SCD 1235 PLN (Wielka Draka w Małym Mieście, Paskudni Sąsiedzi, Fucha na Boku, Monety, Przypinki)
  • Monety (60 sztuk) – 99 PLN
  • Przypinki – 79 PLN

LINK DO KAMPANII

MOŻE CI SIĘ SPODOBAĆ: Bedeville Carnival w polskiej wersji językowej!

Jeżeli chcielibyście posłuchać, co o na temat Wielkiej Draki w Małym Mieście mówił Michał Herman, to poniżej zostawiamy link do wywiadu, który przeprowadził Piotrek .

Townsfolk Tussle. Opis gry

Dla przypomnienia zostawiamy Wam opis gry.

Wielka Draka w Małym Mieście to kooperacyjna gra nawiązująca do klimatu starych kreskówek. W grze mamy cztery rundy. W każdej z nich będziemy musieli pokonać jednego z unikalnych Ruffian, którzy atakują Eureka – Zdrój (Eureka Springs). Nie będzie to jednak takie łatwe, ponieważ każdy z przeciwników, z którymi przyjdzie nam się zmierzyć, będzie trudniejszy do pokonania. Zrobić to możemy przy pomocy naszych mieszczan, ale najpierw musimy wyposażyć ich w odpowiedni sprzęt. Dodatkowo w trakcie walki będziemy mogli wchodzić w interakcję z otoczeniem (dla każdego Ruffianina mamy inne rozłożenie mapy). Jednakże może nam ono pomóc, ale również przeszkodzić. Współpraca z innymi graczami i dostosowywanie strategii na bieżąco do sytuacji na planszy może być kluczem do wygranej.

INFORMACJE PODSTAWOWE O GRZE:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *