Wsiąść do Pociągu: Legacy – Legendy Zachodu. Przedsprzedaż światowego hitu w wersji legacy

Wsiąść do Pociągu: Legacy

Wydawnictwo Rebel rozpoczęło przedsprzedaż gry Wsiąść do Pociągu: Legacy – Legendy Zachodu. Pierwszy raz popularna na całym świecie gra Wsiąść do Pociągu otrzymała mechanikę legacy. Premiera odbędzie się na początku listopada.

Wsiąść do Pociągu: Legacy – Legendy Zachodu. Opis gry, zasady

Wsiąść do Pociągu: Legacy - Legendy Zachodu - elementy gryKoniec XIX wieku to w Ameryce Północnej okres prawdziwego wzrostu gospodarczego. Nie tylko handlarze czy urzędnicy, lecz także dobra i towary muszą przemieszczać się z jednego końca kraju na drugi. Niezbędna jest do tego rozległa sieć kolejowa. Zapach sukcesu i pieniędzy unoszący się w nowo kupionych lokomotywach napawa Was optymizmem. Jesteście przekonani, że dzięki pociągach ekspresowych zostawicie konkurencję daleko w tyle.

Wsiąść do Pociągu: Legacy – Legendy Zachodu to wyjątkowe wyzwanie, w którym poprowadzicie własną firmę kolejową w Ameryce Północnej. Składa się z 12 rozgrywek, a wybory, które podejmiecie w czasie ich trwania, będą miały wpływ na kształt kolejnych rund. Realizowanie tras nadal pozostaje głównym celem gry, ale szybko okaże się, że musicie korzystać z okazji i dostosować swoją strategię do wydarzeń. Każda rozgrywka i każda zrealizowana trasa przyniosą Wam dochody, które będziecie skrzętnie gromadzić w swoich skrytkach. Podczas kampanii otworzycie też kolejne pudełka obszarów, poznacie nowe zasady gry i odkryjecie sekretne elementy.

POLECAMY TAKŻE: Unmatched: Houdini vs Dżinn. Premiera kolejnego pudełka z serii Unmatched

To niesamowita przygoda dla każdego miłośnika serii Wsiąść do Pociągu. Opiera się na ponadczasowej i znanej mechanice, a przy tym bez wątpienia wciągnie Was w rozbudowaną historię w pełni zależną od decyzji, jakie podejmiecie. Podobnie jak wcześniejsze odsłony serii, również tę cechują proste zasady, których bardzo szybko można się nauczyć. Wszelkie dodatkowe elementy są wprowadzane stopniowo wraz z odblokowywaniem ukrytej zawartości i odkrywaniem niespodzianek. Podczas kampanii otworzycie kolejne pudełka obszarów, poznacie nowe zasady gry i odkryjecie sekretne elementy. Po 12 rozgrywkach powstanie wyjątkowa, spersonalizowana plansza, na której możecie rozegrać nieskończoną liczbę gier! Gra została zaprojektowana przez Roba Daviau, Matta Leacocka i Alana R. Moona, łączy więc w sobie wszystko, co najlepsze we Wsiąść do Pociągu i grach typu legacy.

Informacje pudełkowe:

Wsiąść do Pociągu: Legacy – Legendy Zachodu. Przedsprzedaż, premiera, cena

Wydawnictwo Rebel rozpoczęło dziś przedsprzedaż nowej odsłony Wsiąść do Pociągu, tym razem w wersji legacy. Sugerowana cena detaliczna wynosi 499,95 zł. Gra w sklepach pojawi się 3 listopada 2023 roku, kiedy to mieć będzie swoją oficjalną premierę. Grę w przedsprzedaży można zamawiać zarówno u wydawcy, jak i we wszystkich sklepach internetowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *