Satori. Gra euro w japońskim klimacie od Perro Loko Games z debiutem na Essen

Satori okładka gry
Przeglądając listę premier szykowanych na targi w Essen ten tytuł od razu przykuwa wzrok. Satori od hiszpańskiego wydawnictwa Perro Loko Games to euro dla fanów japońskich klimatów.
 
Akcja gry toczy się w lokalizacji położonej pomiędzy Nepalem a Tybetem. Azjatycki klimat uchwycił ilustrator Edu Valls, który wcześniej pracował m.in nad znaną grą Bitoku.

Satori. Opis rozgrywki

Satori render zawartościPostępuj na ścieżce duchowej i doświadcz oświecenia. Satori jest określeniem buddyzmu oznaczające przebudzenie. Gracze rywalizują o postęp na ścieżce duchowej, o to kto najdalej na niej zajdzie.

W każdej z pięciu rund korzystamy z 3 wielbicieli, aby budować świątynie, oświecać swoich mnichów w górach lub dokończyć budowę pagody. Gracze będą także rywalizować w dekorowaniu pagody kadzielnicami, aby na koniec gry uzyskać wyższy wynik.

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: Boundless Stride: Into the Denlands – nowy hit autorów Runebound i Arkham Horror?

Plansza będzie się zmieniać w trakcie gry. W każdej turze gracz wybiera wielbiciela z bramy Tori i umieszcza go w jednej ze świątyń, aby wykonać akcje. Jeśli wielbiciel jest koloru świątyni, będzie mógł wykonać wzmocnioną akcję.

Cena Satori podczas targów w Essen ma wynosić €55.00. Na ten moment nie ma potwierdzonej wersji polskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *