Wojna Zdrajcy – dodatek do Descent Legendy Mroku już w sklepach

Pudełko dodatki Wojna Zdrajcy do gry Descent Legendy Mroku

Wyczekiwana premiera dodatku do gry Descent Legendy Mroku – Wojna Zdrajcy stała się faktem. Dodatek jest już dostępny w sklepach.

Wojna Zdrajcy. Premiera

Nowe edycja gry Descent Legendy Mroku podbiła serca graczy, którzy kochają przygodę i niebezpieczeństwo w podziemiach. Zapowiedź dodatku wzbudziła wiele emocji i wielu graczy z radością powitało informację o polskiej edycji, którą zapowiedziało wydawnictwo Rebel. Po okresie wyczekiwania nadszedł czas premiery. Dodatek jest już dostępny w sklepach, a jego SCD wynosi 699,95 zł.

POLECAMY RÓWNIEŻ:
Azul Mini. Światowy hit teraz w skali mikro. Znamy datę premiery

Pudełko Wojny zdrajcy niewiele ustępuje wielkości podstawki. Znajdziecie w nim zestaw figurek oraz elementy potrzebne do rozgrywania nowych misji zawartych w pudełku. Pamiętajcie, że do rozgrywki potrzebna jest gra podstawowa.

Baronia Forthyn płonie szturmowana przez siły Smoczej Władczyni Levirax, które wkrótce mogą ruszyć na południe, aby podbić resztę Terrinoth. Szalejące hordy Uthuk Y’llan zbierają krwawe żniwo, a dramatyczny powrót trzynastego barona, Waiqara Nieumarłego, wywołał rozłam w Radzie Baronów, doprowadzając do wojny domowej.
Szóstka nieustraszonych bohaterów, których los pchnął w sam środek niespokojnych wydarzeń, prowadzi karawanę uchodźców z Forthynu do siedziby Rady Baronów w Archaut. Jeśli jednak Terrinoth się nie zjednoczy, nawet mury Cytadeli nie zdołają ocalić bezbronnych… 

Wojna Zdrajcy to kontynuacja wydarzeń z pierwszego aktu kampanii Krew i Pożoga. Wszystkie decyzje i akcje, które będziecie podejmować w trakcie przygody, będą mieć wpływ na nowe oblicze krainy Terrinoth.

INFORMACJE PUDEŁKOWE:

  • Liczba graczy: 1-4
  • Czas rozgrywki: 120-180 min.
  • Wiek: 14+
  • Link do BGG

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *