Eksplodujące Kotki. Dwie nowe edycje gry zapowiedziane. Rebel rozpoczął przedsprzedaż

Eksplodujące kotki: Koci złodziejaszek i Eksplodujące kotki: dobro kontra zło - pudełka

Eksplodujące kotki: Koci złodziejaszek i Eksplodujące kotki: Dobro kontra Zło to dwie nowe edycje Eksplodujących Kotków. Ich przedsprzedaż właśnie ruszyła, a premiera odbędzie się już w przyszłym miesiącu.

Eksplodujące kotki. Gra podstawowa. Opis i zasady

Eksplodujące Kotki - kartyEksplodujące Kotki to napędzana kociakami odmiana rosyjskiej ruletki. Gracze ciągną co turę po karcie, aż do momentu dobrania eksplodującego kota – wtedy nieszczęśnik wybucha i ginie, a gra się kończy. Ale! W talii są też karty, dzięki którym można odwrócić uwagę samobójczego kocięcia, uniknąć go, czy też zmusić przeciwnika do dobrania kilku kart na raz. Gra z każdą upływającą kolejką staje się coraz bardziej intensywna – im mniej kart pozostaje w talii, tym większe prawdopodobieństwo wyciągnięcia morderczego futrzaka i wywołania wybuchu, po którym pozostanie tylko płonąca kulka kłaków. W talii znajduje się kilka eksplodujących kotków. Aby zagrać, połóżcie ją rewersami kart do góry i kolejno ciągnijcie karty do momentu, aż ktoś z Was dobierze eksplodującego kotka. Osoba, która na niego trafi – wybucha. I już do końca gry pozostaje martwa. Przy okazji możecie zagrywać różne karty odwracające uwagę eksplodujących kotków. Powtarzajcie tę czynność do momentu, aż w grze zostanie tylko 1 gracz. Ta osoba wygrywa grę. Im więcej kart pociągniesz, tym bardziej ryzykujesz, że trafisz na eksplodującego kotka.

POLECAMY TAKŻE: Pagan: Tajemnica Roanoke. Premiera polskiej edycji od Lucky Duck Games jeszcze w tym roku [AKTUALIZACJA]

Eksplodujące kotki: Koci złodziejaszek i Eksplodujące kotki: Dobro kontra Zło. Opis

Koci złodziejaszek to specjalna wersja gry podstawowej – zawiera ten sam zestaw kart, co w klasycznych Eksplodujących Kotkach wzbogacony o mięciutkiego przestępcę o chwytającym za serce spojrzeniu. Podczas gry możemy go użyć, by ukraść przeciwnikowi wybraną kocią kartę. Jeśli taką ma, będzie musiał nam ją oddać, jednak w zamian zyska złodziejaszka.

Dobro kontra Zło to alternatywa dla gry podstawowej. Zawiera 55 kart (część z nich z zupełnie nowymi efektami), w tym dwie wyjątkowe: Kociego Boga i Kociego Diabła, których potężne efekty mogą solidnie namieszać w sytuacji przy stole.

Koci złodziejaszek, Dobro kontra Zło. Przedsprzedaż, premiera, cena

Przedsprzedaż gier Eksplodujące kotki: Koci złodziejaszek i Eksplodujące kotki: Dobro kontra Zło już się rozpoczęła. Potrwa do 11.10, kiedy to odbędzie się premiera obu gier. Sugerowana cena detaliczna wynosi:

  • 139,95 zł dla Eksplodujących Kotków: Koci złodziejaszek
  • 119,95 zł dla Eksplodujących Kotków: Dobro konta Zło

Nowe zapowiedzi wydawnictwa Rebel dostępne są w przedsprzedaży zarówno w sklepie wydawcy, jak i pozostałych sklepach z grami planszowymi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *