S.T.A.L.K.E.R The Board Game – pierwsza aktualizacja

S.T.A.L.K.E.R.

Miesiąc po zakończeniu kampanii i złapaniu oddechu wydawnictwo Awaken Realms wróciło do biura i działa z dalszym rozwojem gry S.T.A.L.K.E.R. The Board Game.

S.T.A.L.K.E.R TBG – Co nowego po zakończeniu kampanii?

Obecnie twórcy gry skupiają się przede wszystkim na rozwijaniu trybu Przetrwania w Strefie, ale też na tworzeniu nowych misji, scenariuszy i dopracowywaniu mechaniki. Wszystko po to by zapewnić wspierającym jak najbardziej płynną i wciągającą rozgrywkę. Obecnie główna uwaga skierowana jest na dopracowanie mechaniki linii wzroku i systemu hałasu. Wszystkie spostrzeżenia są skrupulatnie notowane w trakcie playtestów wewnętrznych.

MOŻE CIĘ ZAINTERSOWAĆ: Tiny Mini Golf wkrótce na Kickstarterze

Plany na najbliższy czas

Wkrótce we Wrocławiu zorganizowane zostaną zewnętrzne testy, a wszystko po to, by zebrać cenne informacje na temat potencjalnych zwrotów akcji. Ponadto wydawnictwo zobowiązało się do informowania na bieżąco o etapach projektu, a jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, w kolejnej aktualizacji powinno pojawić się więcej szczegółów.

Równolegle trwają prace nad przygotowaniem Pledge Managera. Nie znamy jeszcze data premiery PM, ale wiemy że po jego uruchomieniu dostępna będzie też opcja Late Pledge.

INFORMACJE PODSTAWOWE O GRZE:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *